В Україні можуть різко здешевшати електромобілі

10.06.2016 г. в 16:19, ictv

У Верховній Раді відбувся круглий стіл з питання скасування ПДВ на ввезення електромобілів.

Про це повідомив генеральний директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

- У Верховній Раді відбувся круглий стіл з питання скасування ПДВ на ввезення електромобілів. Відповідний законопроект на заміну не схваленим раніше проекту 1912 вже розроблений і буде переданий Верховній Раді найближчим часом. Законопроект є тимчасовим, але на достатній період, щоб допомогти Україні з переходом на екологічний транспорт.

Згідно з проектом до 1 січня 2020 року, в Україні повинні бути звільнені від сплати податку на додану вартість та акцизного податку на операції з імпорту транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

Разом з тим із цього списку були виключені тролейбуси, гібридний транспорт та електротранспорт, що використовується у промисловості, - пише Назаренко.

Також, експерт вважає, що треба скасувати ПДВ і акциз з електроавтобусів і тролейбусів.

загрузка...
Еще одна новость

“Невдалий жарт”: Fiat потрапив у скандал

10.06.2016 г. в 16:19, eizvestia

Італійський виробник автомобілів Fiat відкликав одну з інструкцій до своїх нових моделей в Аргентині через звинувачення в сексизмі. Буклет про те, як отримати задоволення від автомобіля, видавався разом зі звичайною інструкцією кожному покупцю. У розділі “Другий пілот” серед іншого була така рекомендація: “Якщо жінка одягнена в дуже коротку спідницю,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В России должникам запретят сдавать экзамены на водительские права

10.06.2016 г. в 16:19, charter97

МВД также предлагает запретить им регистрировать транспортные средства. Минюст намерен лишить допуска к экзаменам на водительские права должников перед бюджетами всех уровней (по налогам, сборам, штрафам и т.д.), а также неплательщиков алиментов и ущерба, причиненного преступлением. Поправку предложено внести в закон о безопасности дорожного движения,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть