В ОАЕ бізнесмен заплатив $5 мільйонів за автомобільний номер

10.06.2016 г. в 21:18, unian

Підприємець з ОАЕ заплатив $5 млн за особливий номерний знак для свого автомобіля.

Номер "1" для автомобіля продавався на аукціоні. Його стартова ціна була в 20 разів нижчою фінальної, передає Lenta.ru з посиланням на BBC News. Бізнесмен пояснив прагнення володіти таким номером бажанням завжди бути першим.

Максимально витраченою сумою на незвичайний номер відзначився також громадянин ОАЕ. На початку 2008 року бізнесмен Саїд Абдул Гаффар Курі заплатив на благодійному аукціоні за реєстраційний знак з тією ж цифрою "1" близько $14,5 млн.

Дорожня поліція столиці ОАЕ (місто Абу-Дабі) регулярно проводить аукціони, на яких продає незвичайні дорожні номери (як правило, вони відрізняються простим набором цифр). Виручені кошти спрямовуються на благодійні цілі.

загрузка...
Еще одна новость

Депутати поповнили свій автопарк

10.06.2016 г. в 21:18, depo

У рейтингу, що складений Depo.ua, дослідили, хто з народних депутатів став власником нових автомобілів минулого року. На першому місці автомобіль, якому нардепи віддають найбільшу перевагу Toyota. Як не дивно, але авто марки Mercedes займає другу позицію у цьому списку. На третій сходинці – Lexus. Загалом, 400 народних депутатів є власниками 284 автомобілів. Що стосується їхніх родин, то вони володіють 214 автомобілями. І тут позиції змінюються – у родин депутатів в пріоритеті Mercedes. Далі по списку – Lexus та BMW. Та представники влади не завжди правильно пишуть назви своїх машин у деклараціях. Так, зустрічаються в документах кілька різних варіацій помилкового написання Hyundai (латиницею та кирилицею). В 2015…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителя-"самоделкина" посадили в тюрьму за это видео

10.06.2016 г. в 21:18, giraf

Механик-любитель Блэйк Уилки из Сан-Диего признан виновным во "множественных эпизодах опасного вождения", превышении скорости, и "сознательном неоднократном нарушении правил дорожного движения". А все из-за того, что 27-летний Уилки решил во всей красе показать свое новое детище на улицах родного города. Безумные прыжки и пируэты на самодельном багги, с двигателем мощностью 800 лошадиных сил, задокументировали на видео его друзья. Полиции не пришлось долго искать отчаянного нарушителя: его фамилия красовалась на обоих бортах автомобиля. Да и сам гонщик не отпирался. Он признал, что находился за рулем автомобиля и осознавал свою ответственность за все происходящее. На суде прокурор округа потребовал отправить Блэйка Уилки в тюрьму на 21 месяц. Оказалось, что он уже привлекался к уголовной ответственности за подобные развлечения в 2014 год…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть