Дорога из Херсона в Кривой Рог напоминает покрытие с лунными кратерами

10.06.2016 г. в 22:01, newsbriz

Гневно-ироничный пост о состоянии дороги из Херсонской области по направлению к Кривому Рогу выложила в сети жительница областного центра.

"Года три назад я последний раз ездила в Кривой Рог из Херсона. Я помню, что мы доехали за пару часов без особых проблем, ехали весело и слушали музыку. Сейчас мне кажется,что это была другая жизнь.

Сегодня я еду с группой женщин на форум.Ну как едем! Крадемся по лунным кратерам, которыми усыпана дорога (скорее, направление) . Мимо нас за последний час проехало ДВЕ машины!ДВЕ, Карл!Летом! В час!

Прекрасные дамы и я хотим передать огромный привет нашей власти, которая делает все возможное для того, чтоб люди ,не дай Бог, не почувствовали себя людьми".

К слову, подписчики тут же поддержали тему и выложили фото дороги государственного значения Сумы-Харьков. Впечатляет.

В скором времени снимки в формате "дорога через лобовое стекло" могут стать популярнее, чем селфи уточкой.

загрузка...
Еще одна новость

В ОАЕ бізнесмен заплатив $5 мільйонів за автомобільний номер

10.06.2016 г. в 22:01, unian

Підприємець з ОАЕ заплатив $5 млн за особливий номерний знак для свого автомобіля. Номер "1" для автомобіля продавався на аукціоні. Його стартова ціна була в 20 разів нижчою фінальної, передає Lenta.ru з посиланням на BBC News. Бізнесмен пояснив прагнення володіти таким номером бажанням завжди бути першим. Максимально витраченою сумою на незвичайний номер відзначився також громадянин ОАЕ. На початку 2008 року бізнесмен Саїд Абдул Гаффар Курі заплатив на благодійному аукціоні за реєстраційний знак з тією ж цифрою "1" близько $14,5 млн. Дорожня поліція столиці ОАЕ (місто Абу-Дабі) регулярно проводить аукціони, на яких продає незвичайні дорожні номери (як правило, вони відрізняються простим набором цифр). Виручені кошти спрямовуються на благодійні цілі.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутати поповнили свій автопарк

10.06.2016 г. в 22:01, depo

У рейтингу, що складений Depo.ua, дослідили, хто з народних депутатів став власником нових автомобілів минулого року. На першому місці автомобіль, якому нардепи віддають найбільшу перевагу Toyota. Як не дивно, але авто марки Mercedes займає другу позицію у цьому списку. На третій сходинці – Lexus. Загалом, 400 народних депутатів є власниками 284 автомобілів. Що стосується їхніх родин, то вони володіють 214 автомобілями. І тут позиції змінюються – у родин депутатів в пріоритеті Mercedes. Далі по списку – Lexus та BMW. Та представники влади не завжди правильно пишуть назви своїх машин у деклараціях. Так, зустрічаються в документах кілька різних варіацій помилкового написання Hyundai (латиницею та кирилицею). В 2015…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть