Дешеві акцизи на імпортні авто знищать український ринок

11.06.2016 г. в 17:32, znaj

Народний депутат від групи "Відродження" заявив, що новий закон про зниження тарифів на акцизний збір для імпортних авто, які були в користуванні, знизить ціни на українському вторинному ринку. Це також може статися через те, що збідніє на 30-40% українське населення.

"Є наприклад п'ятирічна "Шкода", якою володіє українець, і такою ж п'ятирічної "Шкодою" володіє поляк. Поляк всі ці п'ять років їздив на своїй "Шкоді" в Польщі, купував там запчастини, платив податки, збори і так далі і тому тепер зможе продати її в Україні. Причому, якщо він продасть її в Польщі, то не отримає відшкодування ПДВ від держави, відповідно в Україні продасть дешевше. І ця машина зайде до нас без акцизів, обмежувальних заходів і буде відразу конкурувати з такою же машиною, яка експлуатувалася в Україні", - розповідає на прикладі народний депутат в інтерв'ю Главкому.

Політик уточнює, що до вступу в силу закону відбувалася позитивна тенденція на українському ринку. За останні сім років у країні продали близько 4 мільйонів нових легкових автомобілів, при чому половину з цього числа зібрали в Україні. Близько 450 тисяч перепродажів здійснили за рік, і більше 52 тисячі нових машин продали в країні. Після вступу в силу закону буде зворотна тендеція, яка знецінить українські автомобілі в порівнянні з імпортними. Якщо раніше було вигідно купити вітчизняне авто, то зараз буде навпаки.

загрузка...
Еще одна новость

Нагрев дверных ручек Tesla стал серьезной проблемой для водителей (ВИДЕО)

11.06.2016 г. в 17:32, gogetnews

Не только возможные дефекты подвески или сбой интеллектуальных функций автомобиля волнуют владельцев Tesla. Оказывается, существуют вполне прозаичные трудности, доставляющие немало хлопот в повседневной жизни. Дверные ручки автомобилей Tesla очень отличаются от традиционных. Для улучшения аэродинамики во время движения они втягиваются в корпус автомобиля,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какие автомобили покупают украинцы в 2016 году: ТОП-5

11.06.2016 г. в 17:32, segodnya

С января по май 2016 года в Украине было продано более 22 тысяч новых автомобилей. Наибольшую долю на рынке с начала года – 12% – уверенно заняли автомобили японской марки Toyota, которых было продано 2 592 шт. Такой результат Toyota в 2,2 раза превысил прошлогодний, передает ассоциация "Укравтопром". Второй по популярности на украинском рынке за…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть