Світові автовиробники не знижуватимуть цін в Україні

11.06.2016 г. в 18:33, znaj

Світові автомобільні виробники не зацікавлені збільшувати продажі в Україні, не бачать тут перспектив, вважає Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

"Кожен автозавод може знижувати вартість машин для окремих країн на 10-15%. Зазвичай нижчими роблять ціни для тих держав, де висока купівельна спроможність людей і велика конкуренція серед автомобільних брендів. Саме тому японські автомобілі у США дешевші, ніж у Молдові, Туреччині чи Україні", - пояснює порталу "Знай" експерт.

Наприклад, у США "Тойота Королла" коштує $12 тис., в Україні така сама - $16.

Коли 2014 року курс гривні різко опустився, багато іноземних автовиробників суттєво знизили ціни в Україні, аби продавати хоча би мінімальну кількість автомобілів, стверджує Олег Назаренко. Однак фінансова ситуація за цей час в населення не змінилася, в державі позитивних економічних змін не сталося. Тому ціни на іномарки поступово піднялися до колишнього рівня у валютному еквіваленті.

"Загалом у світі продають 90 мільйонів машин за рік, у нас – 90 тисяч із них. Це близько 0,1% від усієї реалізації. Це дуже маленький ринок, він нікому нецікавий. Він менший, ніж у Польщі. Та навіть у Росії краща ситуація. Тому світові виробники зацікавлені йти на якісь цінові компроміси, аби там лишитися", - пояснює спеціаліст.

За його словами, найближчим часом в Україні якщо й будуть знижені ціни на нові автомобілі, то переважно на ті бренди, які йтимуть від нас.

"Таке вже було не раз. Виробник організовує розпродаж машин із автосалону, щоб швидше покинути країну", - говорить Олег Назаренко.

Нагадаємо, що минулого тижня депутати прийняли закон про зняття акцизного збору із іномарок віком до 10 років. Проте президент поки не підписав закону.

загрузка...
Еще одна новость

Дешеві акцизи на імпортні авто знищать український ринок

11.06.2016 г. в 18:33, znaj

Народний депутат від групи "Відродження" заявив, що новий закон про зниження тарифів на акцизний збір для імпортних авто, які були в користуванні, знизить ціни на українському вторинному ринку. Це також може статися через те, що збідніє на 30-40% українське населення. "Є наприклад п'ятирічна "Шкода", якою володіє українець, і такою ж п'ятирічної…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нагрев дверных ручек Tesla стал серьезной проблемой для водителей (ВИДЕО)

11.06.2016 г. в 18:33, gogetnews

Не только возможные дефекты подвески или сбой интеллектуальных функций автомобиля волнуют владельцев Tesla. Оказывается, существуют вполне прозаичные трудности, доставляющие немало хлопот в повседневной жизни. Дверные ручки автомобилей Tesla очень отличаются от традиционных. Для улучшения аэродинамики во время движения они втягиваются в корпус автомобиля,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть