Автопарк українців може оновитися вже за півроку

11.06.2016 г. в 19:33, zaholovok

Так вважає нардеп Роберт Горват, який є автором законопроекту про зменшення акцизу на вживані авто.

Про це депутат розповів на прес-конференції 9 червня, коментуючи двій законопроект про зниження акцизу на купівлю іноземних авто.

"У всьому світі 15-25% купують нові авто, а 75-85% вживані авто. Тим часом в Україну - 47 мільйонну країну – протягом 2015 року було завезено близько 25 тис.-30 тис. вживаних авто. До прикладу, у Польщі за 5 років завезено 5 млн.вживаних авто, на тисячу мешканців там припадає 486 автомобілів. В Україні - 201 автомобіль на 1 тисячу осіб. Ринку б/у автомобілів у нас вбитий. Також, якщо порівняти вік вживаних авто в Європі та Україні, показник не на нашу користь", - зауважив депутат.

За словами Роберта Горвата, дані показують, що найстарішим авто в Європі - 18 років.

«У нас ще багато жигулів, москвичів, дейву, таврій, славут, деякі з них мають по 40-50 років і є машинами-вбивцями. Якщо проаналізувати статистику аварій, побачимо, що при лобовому зіткненні таких автівок з іномарками гинуть пасажири машин радянського, українського автопрому. Європейські машини обладнані таким чином, щоб зберегти життя людини, або мінімізувати травму. Те, що нам пропонує псевдовітчизняний виробник –«АвтоЗАЗ», розказуючи, що це робочі місця, економіка, це є лобі. Це люди, які тримаються за свої власні інтереси і продають українцям вироби, безпека яких бажає кращого. Це лобі тримало багато років ринок України незайманим від європейських автомобілів. Вони ж тепер розхитують громадську думку, щоб знівелювати потрібність закону».

Р. Горват, отже, підсумував, що передбачає економічний ефект від законопроекту, а саме: багатші українці куплять іноземні авто віком менше 5 років. Внаслідок цього інші, менш успішні, співвітчизники викуплять їх дещо старші авто. Окрім того під тиском пропозиції, зменшиться і ціна на такі автівки. Р.Горват прогнозує, як наслідок, і зменшення цін на нові машини, котрі у нас дорожчі в рази, порівняно з Європою. Все це у результаті дасть змогу позбутися "машин-убивць" і за півроку оновити автопарк українців .

загрузка...
Еще одна новость

Світові автовиробники не знижуватимуть цін в Україні

11.06.2016 г. в 19:33, znaj

Світові автомобільні виробники не зацікавлені збільшувати продажі в Україні, не бачать тут перспектив, вважає Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів. "Кожен автозавод може знижувати вартість машин для окремих країн на 10-15%. Зазвичай нижчими роблять ціни для тих держав, де висока купівельна спроможність людей і…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дешеві акцизи на імпортні авто знищать український ринок

11.06.2016 г. в 19:33, znaj

Народний депутат від групи "Відродження" заявив, що новий закон про зниження тарифів на акцизний збір для імпортних авто, які були в користуванні, знизить ціни на українському вторинному ринку. Це також може статися через те, що збідніє на 30-40% українське населення. "Є наприклад п'ятирічна "Шкода", якою володіє українець, і такою ж п'ятирічної…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть