Закон про зниження акцизів на авто вигідний тільки контрабандистам

11.06.2016 г. в 23:24, znaj

Депутат від групи "Відродження" Дмитро Святош заявив, що закон Верховної Ради про зниження акцизного збору на імпортні машини, негативно вплине на внутрішній ринок автомобілебудування в Україні, а також вигідний тільки тим, хто займається контрабандою.

"Закон про зниження акцизу просували депутати з регіонів, де найбільше займаються автоконтрабандою. Цим займаються "бариги" з чотирьох-п'яти автобазарів, які вирішили той же ринок з 450 000 внутрішніх перепродажів роздерибанити. І зайнятися перепродажем, не будуючи автосалони і не створюючи робочі місця", - говорить він в інтерв'ю Главкому.

Політик повідомляє, що в Україні існує група осіб, які скуповують імпортні автомобілі і переписують їх на офшори. Найбільше за минулий рік імпортували з Британських Віргінських островів і Панами. Виявилося, що цим займалися люди, які постійно перереєстровували свої компанії і раніше займались імпортом розібраний автобусів.

"Законопроект про зниження акцизів лобіювали кілька депутатів, які, напевно,"в долі" з цими горе-бізнесменами - Хорват, Соловей, Продан, Дубневич. А ще є прекрасний депутат Парасюк, який розбирається в усьому: від підсрачників прокурорам до автобізнесу. По суті, це контрабандисти. Не подумайте, що я проти Західної України, але так вже вийшло, що всі вони звідти родом", - уточнює політик.

загрузка...
Еще одна новость

Депутат от БПП: на улицах полно машин-убийц

11.06.2016 г. в 23:24, autonews

Украина должна как можно быстрее имплементировать закон о снижении ввозной пошлины на подержанные автомобили. Об этом заявил Роберт Горват представитель фракции БПП. По его словам, украинцы вправе самостоятельно выбирать для себя автомобиль, и власть не имеет права навязывать им, к примеру, какой-нибудь Daewoo или новую ЗАЗ Славуту, «слизанную»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автопарк українців може оновитися вже за півроку

11.06.2016 г. в 23:24, zaholovok

Так вважає нардеп Роберт Горват, який є автором законопроекту про зменшення акцизу на вживані авто. Про це депутат розповів на прес-конференції 9 червня, коментуючи двій законопроект про зниження акцизу на купівлю іноземних авто. "У всьому світі 15-25% купують нові авто, а 75-85% вживані авто. Тим часом в Україну - 47 мільйонну країну – протягом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть