Парламентський автолобіст пояснив, чому в Україні автомобілі дорожче, ніж в Росії та США

12.06.2016 г. в 10:45, glavcom

Народний депутат з групи «Відродження» Дмитро Святаш, який лобіює інтереси автобізнесу, пояснив в інтерв’ю «Главкому», чому в Росії та США аналогічні моделі машин дешевше, ніж в Україні.

«Україну страшно люблять Євросоюз, Америка й усі інші, але чомусь не люблять виробники автомобілів, - говорить Святаш. - Тому що український ринок нових автомобілів складає 50 тисяч на рік, а російський – два мільйони машин. Також у Росії було створено такі законодавчі умови, що практично вісімнадцять великих автоконцернів побудували там свої заводи. Тому не бажаючи втратити такий великий ринок, вони зафіксували вартість автомобілів у рублях, свідомо йдучи на збитки. Росіяни, на відміну від українців, дуже давно живуть у рублях, а в нас завжди був доларовий менталітет. Так, російський імпортер концерну «Ніссан» за підсумками року зазнав збитків порядку $300 мільйонів, оскільки вони продавали свої авто, тільки щоб втримати частку ринку. І в Америці «Мерседес» коштує дешевше, ніж у Німеччині, бо американці не сприймають «Мерседес» Е-класу дорожче $30 тисяч доларів».

Україна ж, за словами нардепа, знаходиться в принципово інших умовах: «На Україну ж автовиробникам плювати і вони ставлять просто звичайні ціни. Їм байдуже, яка тут буде частка ринку. Я вам більше скажу: зазвичай представники автоконцернів – це експати, які сплять і бачать, як втекти з України куди-небудь в представництво в Парижі чи Лондоні. Зараз автоімпортери мовчать, тому що в них в житті повний порядок – їм не доведеться своїм головним компаніям писати пояснення, чому знижується продаж. Вони тепер будуть кивати на прийнятий закон. А якщо порівнювати з європейськими країнами, то в нас однакові ціни на авто, крім 10% мита, причому воно буде поступово знижуватись за домовленістю з ВТО. В Ізраїлі взагалі мито на нові автомобілі складає десь 150 % і не дзижчать. Так в Ізраїлі нема свого автопрому взагалі, а в нас який-ніякий є».

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла законопроект, яким радикально знижені акцизи на ввезення машин, що були у вжитку.

загрузка...
Еще одна новость

ГАЗ-62 – радянська відповідь американцям

12.06.2016 г. в 10:45, mmr

ГАЗ-62 (1952р) – прототип армійського позашляховика, що створювався на заміну добре зарекомендованого себе у військах під час війни Dodge 3/4 (який поставлявся в СРСР по лендлізу). Автомобіль мав габаритні розміри 5000х2100х1800 мм і колісну базу розміру 2850 мм, був розрахований на перевезення 12 осіб або 1200 кг вантажу, максимальна швидкість…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинские дороги готовятся к глобальной перезагрузке

12.06.2016 г. в 10:45, 7oclock

Украинские автовладельцы в этом году, возможно, будут меньше жаловаться на состояние дорог в стране. Сегодня в Министерстве инфраструктуры сообщили, что в текущем году отремонтируют рекордное количество дорожного покрытия. По словам министра инфраструктуры Владимира Омеляна, ремонтные работы идут по всей стране равномерно и продолжатся до конца…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть