Swincar: дорога без преград (ВИДЕО)

12.06.2016 г. в 15:55, gogetnews

Французская компания Mecanroc создала уникальный автомобиль, который может стать полезным для любителей сложных дорог. Это некая смесь квадроцыкла и автомобиля, которая получила название Swincar.

Разработчики делают акцент на том, что такой «автомобиль» может проехать буквально где угодно. Он работает от двух электромоторов. Пока что неизвестно, на сколько хватает одного заряда и какая стоимость такого чуда техники.

Все подробности можно будет узнать во время официальной презентации Swincar, которая запланирована на 24 сентября.

загрузка...
Еще одна новость

Це не фантастика, це реальність: дороги в США можуть служити 30 років без ремонту. ВІДЕО

12.06.2016 г. в 15:55, infokava

Технологія прокладки доріг в США дозволяє трасам і шляхопроводам служити вірою і правдою кілька десятків років, не вимагаючи при цьому ні найменшого ремонту під час всього терміну експлуатації.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Києві водій джипу став лауреатом премії «Паркуюсь, як дегенерат»

12.06.2016 г. в 15:55, autonews

Позашляховик зайняв чи не увесь тротуар. Зокрема, така парковка була помічена по вулиці В’ячеслава Чорновола. Пішоходам доводилося дуже постаратися, щоб обійти джип.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Європа боїться напливу дешевих авто з України

12.06.2016 г. в 15:55, ictv

Експерт пояснив, чому в Україні зараз не прийде інвестор і не побудує автозавод з дешевими авто для українців. Заводи будують або в розрахунку на свій величезний ринок, як в РФ і Китаї, або в розрахунку на експортне постачання на чужі ринки, як у Словаччині, наприклад. Про це розповів генеральний директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. За словами експерта, ЄС відгородився митами через можливий наплив дешевих китайських авто, які могли б виробляти в Україні. - Чому Geely побудували завод у Білорусі? В розрахунку на ринок РФ. Чому Great Wall побудували завод в Болгарії? В розрахунку на ринок ЄС безмитно. СНД та РФ для нас закриті. ЄС згідно з угодою з ЄС для нас на 7 років закриті (Встановлено мито 10% на 7 років на виготовленні у нас авто). А…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть