Чи знижуватимуть світові автовиробники ціни в Україні

12.06.2016 г. в 23:01, autodriving

Світові автомобільні виробники не зацікавлені збільшувати продажі в Україні, не бачать тут перспектив, вважає Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

“Кожен автозавод може знижувати вартість машин для окремих країн на 10-15%. Зазвичай нижчими роблять ціни для тих держав, де висока купівельна спроможність людей і велика конкуренція серед автомобільних брендів. Саме тому японські автомобілі у США дешевші, ніж у Молдові, Туреччині чи Україні”, – пояснює порталу “Знай” експерт.

Наприклад, у США “Тойота Королла” коштує $12 тис., в Україні така сама – $16.

Коли 2014 року курс гривні різко опустився, багато іноземних автовиробників суттєво знизили ціни в Україні, аби продавати хоча би мінімальну кількість автомобілів, стверджує Олег Назаренко. Однак фінансова ситуація за цей час в населення не змінилася, в державі позитивних економічних змін не сталося. Тому ціни на іномарки поступово піднялися до колишнього рівня у валютному еквіваленті.

“Загалом у світі продають 90 мільйонів машин за рік, у нас – 90 тисяч із них. Це близько 0,1% від усієї реалізації. Це дуже маленький ринок, він нікому нецікавий. Він менший, ніж у Польщі. Та навіть у Росії краща ситуація. Тому світові виробники зацікавлені йти на якісь цінові компроміси, аби там лишитися”, – пояснює спеціаліст.

За його словами, найближчим часом в Україні якщо й будуть знижені ціни на нові автомобілі, то переважно на ті бренди, які йтимуть від нас.

“Таке вже було не раз. Виробник організовує розпродаж машин із автосалону, щоб швидше покинути країну”, – говорить Олег Назаренко.

Нагадаємо, що минулого тижня депутати прийняли закон про зняття акцизного збору із іномарок віком до 10 років. Проте президент поки не підписав закону.

загрузка...
Еще одна новость

Новая система автофиксации ПДД работает, но пока не умеет «выписывать» штрафы

12.06.2016 г. в 23:01, hyser

Как мы уже сообщали, полиция Киева намеревалась запустить в городе видеофиксацию нарушений ПДД с 1 июля. Однако в настоящее время оборудование может работать лишь в тестовом режиме. При этом распознавать номерные знаки на автомобилях могут только камеры, установленные на въездах в город. По словам замглавы Национальной полиции Константина Бушуева,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Не дорога, а сито: составлен рейтинг худших дорог Украины

12.06.2016 г. в 23:01, newsoboz

Транзитное положение Украины кажется выгодным, если только смотреть на него со спутника. Наше государство граничит с 5 странами, протяженность автодорог - почти 170 тысяч километров. Однако проехать по этим самым дорогам - задача ой какая нелегкая. Асфальтовое покрытие больше напоминает сито.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть