УАЗ розкрив подробиці про новий кросовер

13.06.2016 г. в 00:31, mmr

Ульяновський автомобільний завод готується відкрити абсолютно нову сторінку в своїй історії запуском у виробництво сучасного кроссовера, який би склав конкуренцію західним і китайським конкурентам в цьому сегменті.

Конструктори російського виробника працюють над секретним проектом під кодовою назвою УАЗ-3170, який повинен стати позашляховиком з несучим кузовом і незалежною підвіскою. Такою інформацією ділиться видання «Авторевю».

Видання стверджує, що незважаючи на інформаційне ембарго отримало доступ до технічної документації майбутнього кросовера. Згідно інформації, що просочилася інформації, автомобіль буде побудований на платформі ЄМП, яка ляже в основі автомобілів проекту «Кортеж», призначених для високопоставлених урядовців Росії.

УАЗ-3170 буде трохи менше, ніж Audi Q5 і BMW X3. А його розрахункова довжина по проекту складе 4 600 мм. Тоді як колісна база складе 2 850 мм. Передбачається, що його вага буде в проміжку між 1 685 і 1 825 кг.

загрузка...
Еще одна новость

Чи знижуватимуть світові автовиробники ціни в Україні

13.06.2016 г. в 00:31, autodriving

Світові автомобільні виробники не зацікавлені збільшувати продажі в Україні, не бачать тут перспектив, вважає Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів. “Кожен автозавод може знижувати вартість машин для окремих країн на 10-15%. Зазвичай нижчими роблять ціни для тих держав, де висока купівельна спроможність людей і…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новая система автофиксации ПДД работает, но пока не умеет «выписывать» штрафы

13.06.2016 г. в 00:31, hyser

Как мы уже сообщали, полиция Киева намеревалась запустить в городе видеофиксацию нарушений ПДД с 1 июля. Однако в настоящее время оборудование может работать лишь в тестовом режиме. При этом распознавать номерные знаки на автомобилях могут только камеры, установленные на въездах в город. По словам замглавы Национальной полиции Константина Бушуева,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть