На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами, – депутат

13.06.2016 г. в 14:33, glavcom

З кожного завезеного авто до бюджету сплачується до 52% митної вартості

На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів народний депутат від «Відродження» Дмитро Святаш.

«По суті, з кожного завезеного російського автомобіля до бюджету сплачується до 52% митної вартості, а з одного неросійського – 30%», - зазначив він.

Він також пояснив, чому БПП дружно проголосував за закон про зниження акцизу.

«БПП взагалі був ініціатором цього законопроекту. Але, по-перше, фракція неоднорідна, по-друге, там є люди, які хочуть грошей по-швидкому заробити. І так збіглось, що це депутати від тих регіонів, які, в основному, і займаються автоконтрабандою», - сказав Святаш.

загрузка...
Еще одна новость

Вібро- або шумоізоляція: з чим боротися за комфорт?

13.06.2016 г. в 14:33, autocentre

Тиші в салоні можна досягти додатковими засобами, але не всі розрізняють дві головні причини шуму. Шуми в автомобілі можуть бути одного з двох походжень. Перші – це власне зовнішні шуми, що проникають у салон. Шуми другого походження – вібраційної природи. Їх видають панелі кузова, що вібрують, передаючи і посилюючи шуми роботи механізмів, кочення коліс. У боротьбі з шумами вібраційного походження головне – перешкодити вібрації кузовних панелей, які, як правило, мають найбільшу площу з усіх інших поверхонь. Тому віброізоляція полягає в обклеюванні відповідними матеріалами плоских ділянок кузова – дверних панелей, перегородок, капотів, крил. Матеріали для віброізоляції працюють за принципом частотного фільтра: вони не усувають шум, а перетворюють його з високочастотного в низькочастотний, менш помітний для людського слух…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В России остановился еще один автомобильный завод

13.06.2016 г. в 14:33, autonews

Завод Ford во Всеволжске приостановил производство. Официальные представители компании Ford Sollers сообщили о приостановке работы предприятия «Форд» во Всеволжске. Ожидается, что конвейер завода будет вновь запущен до 20 июня текущего года. Причиной, по которой предприятие было вынуждено прекратить сборку машин, называют нехватку комплектующих. Напомним, что завод Ford во Всеволжске был открыт в 2002 году. Предприятие занимается выпуском машин Ford Focus во всех комплектациях, а также седана Ford Mondeo. В ноябре 2015 года конвейер предприятия уже останавливали на 2 месяца из-за падения продаж автомобилей на авторынке России. Годом ранее, в июне, завод был вынужден перейти с двухсменного режима работы — на односменный. В рамках программы сокращения персонала своих рабочих мест недосчитались…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть