На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами, – депутат

13.06.2016 г. в 14:33, glavcom

З кожного завезеного авто до бюджету сплачується до 52% митної вартості

На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів народний депутат від «Відродження» Дмитро Святаш.

«По суті, з кожного завезеного російського автомобіля до бюджету сплачується до 52% митної вартості, а з одного неросійського – 30%», - зазначив він.

Він також пояснив, чому БПП дружно проголосував за закон про зниження акцизу.

«БПП взагалі був ініціатором цього законопроекту. Але, по-перше, фракція неоднорідна, по-друге, там є люди, які хочуть грошей по-швидкому заробити. І так збіглось, що це депутати від тих регіонів, які, в основному, і займаються автоконтрабандою», - сказав Святаш.

загрузка...
Еще одна новость

Вібро- або шумоізоляція: з чим боротися за комфорт?

13.06.2016 г. в 14:33, autocentre

Тиші в салоні можна досягти додатковими засобами, але не всі розрізняють дві головні причини шуму. Шуми в автомобілі можуть бути одного з двох походжень. Перші – це власне зовнішні шуми, що проникають у салон. Шуми другого походження – вібраційної природи. Їх видають панелі кузова, що вібрують, передаючи і посилюючи шуми роботи механізмів, кочення…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В России остановился еще один автомобильный завод

13.06.2016 г. в 14:33, autonews

Завод Ford во Всеволжске приостановил производство. Официальные представители компании Ford Sollers сообщили о приостановке работы предприятия «Форд» во Всеволжске. Ожидается, что конвейер завода будет вновь запущен до 20 июня текущего года. Причиной, по которой предприятие было вынуждено прекратить сборку машин, называют нехватку комплектующих. Напомним,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть