Теперь будут контролировать ремонт всех дорог

13.06.2016 г. в 15:52, profidom

Министерство инфраструктуры планирует внедрить независимый контроль качества дорожных работ на всех без исключения объектах строительства. Как стало известно ProfiDOM.com.ua, соответствующая норма предусмотрена проектом постановления Кабинета министров "Об утверждении требований к проведению контроля качества работ по строительству, реконструкции и ремонту автомобильных дорог общего пользования".

"Внедрение независимого контроля качества дорожных работ уже состоялось, но, правда, пока лишь на той части контрактов, которые финансируются международными организациями. Контракты, заключенные по мировым стандартам, предусматривают привлечение инженера-консультанта, который объективно проводит технический надзор на объекте строительства", - рассказал замдиректора департамента стратегического развития дорожного рынка и автомобильных перевозок Мининфраструктуры Алексей Зарецкий.

По его словам, практика привлечения независимых инженеров-консультантов уже доказала свою эффективность.

загрузка...
Еще одна новость

На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами, – депутат

13.06.2016 г. в 15:52, glavcom

З кожного завезеного авто до бюджету сплачується до 52% митної вартості На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів народний депутат від «Відродження» Дмитро Святаш. «По суті, з кожного завезеного російського автомобіля до бюджету сплачується до 52% митної вартості, а з одного неросійського – 30%», - зазначив він. Він також пояснив, чому БПП дружно проголосував за закон про зниження акцизу. «БПП взагалі був ініціатором цього законопроекту. Але, по-перше, фракція неоднорідна, по-друге, там є люди, які хочуть грошей по-швидкому заробити. І так збіглось, що це депутати від тих регіонів, які, в основному, і займаються автоконтрабандою», - сказав Святаш.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вібро- або шумоізоляція: з чим боротися за комфорт?

13.06.2016 г. в 15:52, autocentre

Тиші в салоні можна досягти додатковими засобами, але не всі розрізняють дві головні причини шуму. Шуми в автомобілі можуть бути одного з двох походжень. Перші – це власне зовнішні шуми, що проникають у салон. Шуми другого походження – вібраційної природи. Їх видають панелі кузова, що вібрують, передаючи і посилюючи шуми роботи механізмів, кочення коліс. У боротьбі з шумами вібраційного походження головне – перешкодити вібрації кузовних панелей, які, як правило, мають найбільшу площу з усіх інших поверхонь. Тому віброізоляція полягає в обклеюванні відповідними матеріалами плоских ділянок кузова – дверних панелей, перегородок, капотів, крил. Матеріали для віброізоляції працюють за принципом частотного фільтра: вони не усувають шум, а перетворюють його з високочастотного в низькочастотний, менш помітний для людського слух…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть