Які б/у авто найбільше люблять українці

13.06.2016 г. в 16:40, businessua

В Україні за минулий місяць було зареєстровано легкових авто 214 шт., що на 82% менше ніж рік тому і на 65% менше ніж у квітні.

Загалом, ринок показав обвал у всіх сегментах. Частка б/в в загальному обсязі продажів легкових автомобілів становить 5 відсотків. Марка Mercedes-Benz є лідером продажів серед б/в автобусів і комерційних автомобілів (6 і 95 шт. відповідно), марка Renault – в сегменті легкових автомобілів (59 шт.).

У сегменті комерційних автомобілів продажі б/в складають 454 шт. (51% від загальної кількості). Падіння до травня минулого року – 50%, до квітня 2016-го – 65%.

На первинному ринку автобусів частка вживаної техніки за травень становить 24%, або 18 шт. Відносно травня минулого року продажі скоротилися на 66%, у порівнянні з минулим місяцем – на 65%.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон №3251, який передбачає зниження акцизів на б/в автомобілі.

загрузка...
Еще одна новость

Теперь будут контролировать ремонт всех дорог

13.06.2016 г. в 16:40, profidom

Министерство инфраструктуры планирует внедрить независимый контроль качества дорожных работ на всех без исключения объектах строительства. Как стало известно ProfiDOM.com.ua, соответствующая норма предусмотрена проектом постановления Кабинета министров "Об утверждении требований к проведению контроля качества работ по строительству, реконструкции и ремонту автомобильных дорог общего пользования". "Внедрение независимого контроля качества дорожных работ уже состоялось, но, правда, пока лишь на той части контрактов, которые финансируются международными организациями. Контракты, заключенные по мировым стандартам, предусматривают привлечение инженера-консультанта, который объективно проводит технический надзор на объекте строительства", - рассказал замдиректора департамента стратегического развития дорожного рынка и автомобильных перевозок Мининфраструктуры Алексей Зарецкий. По его…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами, – депутат

13.06.2016 г. в 16:40, glavcom

З кожного завезеного авто до бюджету сплачується до 52% митної вартості На сьогодні російський автоімпорт обкладений всіма можливими митами. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів народний депутат від «Відродження» Дмитро Святаш. «По суті, з кожного завезеного російського автомобіля до бюджету сплачується до 52% митної вартості, а з одного неросійського – 30%», - зазначив він. Він також пояснив, чому БПП дружно проголосував за закон про зниження акцизу. «БПП взагалі був ініціатором цього законопроекту. Але, по-перше, фракція неоднорідна, по-друге, там є люди, які хочуть грошей по-швидкому заробити. І так збіглось, що це депутати від тих регіонів, які, в основному, і займаються автоконтрабандою», - сказав Святаш.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть