Експерт пояснив, чого може домагатися водій у поліції перед перевіркою на алкотестері

13.06.2016 г. в 18:39, expres

Деякі водії дуже бурхливо реагують на пропозицію перевірити їх на стан алкосп'яніння. Яка є альтернатива у водія, який не довіряє патрульним чи не згідний з результатами алкотесту, якою є гарантія, що прилад, за допомогою якого відбувається тестування, не схибить газеті Експрес пояснив адвокат Богдан Бень.

Водій може відмовитися від проходження експертизи на місці. У такому разі його доставлять в медустанову (або ж водій може туди дістатися на таксі чи в громадському транспорті). Там визначатимуть вміст алкоголю у крові. Важливо: якщо покази алкотестера та результат медичного дослідження не збігаються, то судом перевага надається медичному дослідженню.

Поліція має право перевіряти вміст алкоголю в крові виключно сертифікованими тестерами й газоаналізаторами. Вимагайте виконати контрольний забір повітря -- прилад повинен показати 0,00 проміле. Експертиза повинна проводитися в присутності двох свідків, при цьому співробітник поліції ним бути не може.

Перш ніж проводити процедуру, інспектор зобов’язаний роз’яснити водієві процес огляду й вказати порядок використання вимірювального приладу. Також на вимогу водія представник ДАІ повинен надати свідоцтво про реєстрацію приладу та свідоцтво про його перевірку.

загрузка...
Еще одна новость

За какие нарушения украинцам будут присылать "письма счастья"

13.06.2016 г. в 18:39, novosti-n

Стал известен перечень нарушений правил дорожного движения, за которые представители патрульной полиции будут высылать штрафы по почте. Напомним, что руководство Национальной полиции Украины обещает установить системы видеофиксации нарушений правил дорожного движения уже с 1 июля текущего года. Этой информацией во время презентации данной технологии поделился Константин Бушуев, который занимает пост заместителя главы Нацполиции. Помимо всего прочего, он рассказал о том, какие же нарушения ПДД будет фиксировать автоматическая система. -- Это будет семь наиболее часто повторяющихся нарушений правил дорожного движения. Среди них: превышение скорости движения; проезд на запрещающий сигнал светофора; нарушение правил остановки и стоянки; нарушение запрета о передвижении по тротуарам и пешеходным дорожкам; нарушение правил движения по полосам для общественног…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи варто чекати на дешеві іномарки?

13.06.2016 г. в 18:39, acc

Наприкінці весни парламентарії спробували потішити автомобілістів, підтримавши довгоочікуваний законопроект № 3251, чим суттєво зменшили акцизи на не нові імпортні автівки з бензиновими і дизельними двигунами (про електрокари ніхто навіть не згадав, хоч вони потихеньку набувають дедалі більшої популярності), пише "Урядовий кур'єр". Щоправда, «не нові» зовсім не означає європейський автомобільний мотлох, як уже сказали окремі експерти, коментуючи ухвалення цього документа, бо йдеться про автомобілі, не старіші за 2010 рік випуску. Тож у тих українців, кому цікава тема придбання машини, виникла низка запитань. Найперше серед них: чи означає ухвалення зазначеного закону автоматичну появу на автомобільному ринку України дешевих автівок з-за кордону? Ну і, звісно, як відреагує на набуття чинності цим законом ринок загалом, що й спробув…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть