10 основних правил дорожнього руху для дітей

13.06.2016 г. в 19:25, nashamama

Навіть 3-річний малюк повинен знати, що на дорозі треба поводитися акуратно і уважно. Дорога – не місце для гри і бігу, тому що по ній їздять машини, від яких потрібно триматися подалі (на безпечній відстані).

Що ще необхідно знати маленькому пішоходові, 10 основних правил:

1. Ходити потрібно по тротуарах, тільки з правого боку.

2. Переходити вулицю необхідно тільки по пішохідному (або підземному) переходу.

3. Переходити вулицю можна тільки на зелене світло світлофора.

4. Червоний і жовтий сигнали світлофора означають, що йти заборонено.

5. Якщо збираєшся переходити дорогу, подивися, чи немає поруч машин.

6. При переході дороги спочатку дивимося наліво, доходимо до середини і дивимося направо, тільки тоді продовжуємо шлях.

7. При переході через дорогу треба міцно тримати маму (або будь-якого іншого дорослого) за руку.

8. Не можна перебігати дорогу, особливо якщо поблизу автомобіль.

9. Не можна обходити стоячий автобус – це небезпечно. Треба почекати, поки автобус від’їде від зупинки.

10. За містом потрібно йти по узбіччю, назустріч їдучим машинам (тобто по лівій стороні дороги).

Правила дорожнього руху, як і будь-яка інша пізнавально-повчальна інформація, повинні подаватися дозовано і відповідно прикладом. Тобто, якщо мама переходить дорогу з дитиною, необхідно розповісти дитині, що зараз треба подивитися ліворуч. Машин немає? Переходимо! Тепер дивимося направо. Чисто? Йдемо до кінця. Якщо на дорозі світлофор, розповідай про світлофор, пояснюй, чому одні машини стоять, а інші їдуть.

Такі лікбези для малюка варто проводити постійно, коли ви виходите з ним на вулицю, переходите дорогу або навіть просто дивіться у вікно, спостерігаючи за рухом транспорту.

загрузка...
Еще одна новость

Експерт пояснив, чого може домагатися водій у поліції перед перевіркою на алкотестері

13.06.2016 г. в 19:25, expres

Деякі водії дуже бурхливо реагують на пропозицію перевірити їх на стан алкосп'яніння. Яка є альтернатива у водія, який не довіряє патрульним чи не згідний з результатами алкотесту, якою є гарантія, що прилад, за допомогою якого відбувається тестування, не схибить газеті Експрес пояснив адвокат Богдан Бень. Водій може відмовитися від проходження експертизи на місці. У такому разі його доставлять в медустанову (або ж водій може туди дістатися на таксі чи в громадському транспорті). Там визначатимуть вміст алкоголю у крові. Важливо: якщо покази алкотестера та результат медичного дослідження не збігаються, то судом перевага надається медичному дослідженню. Поліція має право перевіряти вміст алкоголю в крові виключно сертифікованими тестерами й газоаналізаторами. Вимагайте виконати контрольний забір повітря -- прилад повинен показати 0,00 проміле. Експертиза повинн…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За какие нарушения украинцам будут присылать "письма счастья"

13.06.2016 г. в 19:25, novosti-n

Стал известен перечень нарушений правил дорожного движения, за которые представители патрульной полиции будут высылать штрафы по почте. Напомним, что руководство Национальной полиции Украины обещает установить системы видеофиксации нарушений правил дорожного движения уже с 1 июля текущего года. Этой информацией во время презентации данной технологии поделился Константин Бушуев, который занимает пост заместителя главы Нацполиции. Помимо всего прочего, он рассказал о том, какие же нарушения ПДД будет фиксировать автоматическая система. -- Это будет семь наиболее часто повторяющихся нарушений правил дорожного движения. Среди них: превышение скорости движения; проезд на запрещающий сигнал светофора; нарушение правил остановки и стоянки; нарушение запрета о передвижении по тротуарам и пешеходным дорожкам; нарушение правил движения по полосам для общественног…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть