В Україні росте кількість нелегальних продажів авто

13.06.2016 г. в 20:54, znaj

Після зростання цін на авто, українці все частіше зважуються на нелегальні схеми покупки машин з Європи.

Так, за останні шість місяців кількість оголошень про продаж нерозмитнених автомобілів виросла на 20%, а число закритих угод - на 30%. Про це розповіла менеджер компанії OLX.ua Оксана Венгровська, інформує "КП Україна".

Відомо, що при підвищенні попиту зростає і середня ціна машини. У травні вона становила 2,6 тисячі доларів за одне авто. Це на 5% більше, ніж півроку тому.

Єдиний спосіб потрапляння нерозмитненого авто в Україну - це тимчасове ввезення. Проте тоді треба перетинати кордон раз на п'ять днів.

На практиці майже всі продавці роблять інакше. Покупця роблять співробітником або співвласником іноземної фірми, на яку реєструється авто. Згідно зі Стамбульською конвенцією, його власник може переміщатися по території своєї держави протягом року. Потім авто має перетнути кордон, і знову рік можна їздити без особливих проблем.

Інший варіант, менш популярний: власником авто де-юре є громадянин ЄС, а покупцеві він як би передає машину в постійне користування. Раз на рік на такому авто теж необхідно перетинати кордон.

загрузка...
Еще одна новость

В Украину стали больше ввозить "серых" авто

13.06.2016 г. в 20:54, ura-inform

В 2016 году возросло количество нелегального ввоза автомобилей через госграницу Украины. Об этом сообщили в Государственной пограничной службе Украины (ГПСУ) в понедельник, 13 июня. Как отмечают пограничники, общий рост такой незаконной деятельности составил 37%: в прошлом году было 120 случаев, в этом – уже 164. В частности, через госграницу…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Губернатор Херсонщины «застукал» полицейских в кустах

13.06.2016 г. в 20:54, citynews

Вo время рaбoчей пoездки, связaннoй с прoверкoй кaчествa ремoнтa дoрoжнoгo пoкрытия oблaстнoгo сooбщения губернaтoр Херсoнщины Aндрей Гoрдеев зaстукaл сидевших в зaсaде сoтрудникoв дoрoжнoй пoлиции. Oб этoм в сети Facebook сooбщил егo пoмoщник Рoстислaв Супрунoв: "Cегoдня, нa трaccе P-57. Едем мaшинaми вмеcте c Aндрей Гoрдеев и Евгений Рищук.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть