Невтішні прогнози: Кабмін ускладнить життя бажаючим встановити газ на авто

13.06.2016 г. в 21:25, zak-kor

Власникам автомобілів доведеться узгоджувати дане питання з виробником.

Економити на паливі власникам авто за рахунок газу не вийде - тепер встановити газовий балон на авто стане складніше.

Власникам японських або китайських авто доведеться писати листи в Китай і Японію.

Так, Кабмін хоче ускладнити життя водіям, які збираються встановити газ на свої авто. Згідно з його проектом закону, узгоджувати газове обладнання в авто доведеться з виробником, повідомляє інформаційний портал Znaj.ua.

Відомо, що раніше це можна було робити як у виробника, так і в уповноважених Кабміном органах.

Якщо закон 4683 набере чинності, то щоб встановити газове обладнання в "Ауді", доведеться написати запит в центральний офіс марки в Інгольштадт, отримати звідти офіційний (і позитивний) відповідь, здійснити переказ документа з німецької на українську, і далі звертатися в "уповноважений Кабміном орган".

В разі, якщо ж завод розташований в Україні, достукатися до нього буде простіше, але ось чи будуть наші автофабрики давати згоду на установку того ж ГБО, поки що невідомо.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні росте кількість нелегальних продажів авто

13.06.2016 г. в 21:25, znaj

Після зростання цін на авто, українці все частіше зважуються на нелегальні схеми покупки машин з Європи. Так, за останні шість місяців кількість оголошень про продаж нерозмитнених автомобілів виросла на 20%, а число закритих угод - на 30%. Про це розповіла менеджер компанії OLX.ua Оксана Венгровська, інформує "КП Україна". Відомо, що при підвищенні попиту зростає і середня ціна машини. У травні вона становила 2,6 тисячі доларів за одне авто. Це на 5% більше, ніж півроку тому. Єдиний спосіб потрапляння нерозмитненого авто в Україну - це тимчасове ввезення. Проте тоді треба перетинати кордон раз на п'ять днів. На практиці майже всі продавці роблять інакше. Покупця роблять співробітником або співвласником іноземної фірми, на яку реєструється авто. Згідно зі Стамбульською конвенцією,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украину стали больше ввозить "серых" авто

13.06.2016 г. в 21:25, ura-inform

В 2016 году возросло количество нелегального ввоза автомобилей через госграницу Украины. Об этом сообщили в Государственной пограничной службе Украины (ГПСУ) в понедельник, 13 июня. Как отмечают пограничники, общий рост такой незаконной деятельности составил 37%: в прошлом году было 120 случаев, в этом – уже 164. В частности, через госграницу пытались провезти машины с фальшивыми на них документами и перебитыми номерами агрегатов. Больше всего нарушений зафиксировано на админгранице с аннексированной территорией Крыма. Здесь рост увеличился в семь раз: в 2015 году было выявлено пять "серых" машин, в этом – уже 35. Как установили правоохранители, для незаконного ввоза в Украину авто злоумышленники в основном используют поддельные поручения, доверенности или свидетельства на управление транспортным средством.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть