На Луцькому автозаводі знайшли раритетні автомобілі

14.06.2016 г. в 10:34, mmr

На закутках Луцького автозаводу (зараз Богдан Моторс) виявили прекрасну історичну експозицію, пише lutsk.rayon.in.ua.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Олег Омельницький.

Він каже, що заводчани її не тільки зберегли, а й по можливості відновили.

«Є навіть єдиний збережений прототип ЗАЗ-969 (НЕ ЛуАЗ, а ЗАЗ). А в транспортному цеху «Богдан Моторс» знайшлася вантажівка-кабріолет на базі автобусного шасі турецького Otoyol. Поки підприємство шанує і пам’ятає свою історію – воно живе», – йдеться у дописі.

Користувач пише, що завод досі «живий», проте назву ЛуАЗ на його адресу вживають все рідше і рідше:

«Завод живий і працює, але випускає вже виключно автобуси і тролейбуси. Ім’я ЛуАЗ тут намагаються вживати все рідше і рідше, замінюючи його на просто «автозавод» або «автозавод Богдан».

Чоловік каже, що зараз тут випускають тільки автобуси, адже все необхідне обладнання для легковиків вивезли рік тому:

«А випуск легкових авто в Луцьку вже не відновити, ні Луаз-1301, ні навіть примітивного ТПК-967 – завод повністю переорієнтували на автобусне виробництво, немає легкового конвеєра, а останні преса і штампи, що використовувалися під легкову програму, вивезли з території заводу рік тому. Тепер – тільки автобуси».

Автор допису зазначає, що експозиція раритетних легковиків поки недоступна для широкого загалу і закрита в далекому цеху.

«На жаль, закрита в далекому цеху. Я сказав керівництву, що під музей потрібно виділити приміщення з вільним доступом, наситити його документами та фото, щоб цей музей включили в туристичні маршрути по Луцьку. Обіцяли подумати, але посилалися на обмеженість бюджету», – пояснив Олег.

загрузка...
Еще одна новость

Китайцы сделали копию кроссовера Volkswagen, который еще не выпустили

14.06.2016 г. в 10:34, topgir

В Поднебесной снова скопировали автомобиль. Причем скандально известная компания Zotye – та самая, что сделала бюджетного клона Porsche Macan. На сей раз ее жертвой стал другой немецкий производитель – Volkswagen. Причем у него она украла дизайн не серийной машины, а… концепта! В частности, в Сети опубликовали шпионские фото нового кроссовера…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Бразилии с пробками борются с помощью велосипедных насосов

14.06.2016 г. в 10:34, sostav

Автомобильные пробки – серьезная проблема в бразильских городах. Из 10 самых загруженных движением мегаполисов в мире три находятся в Бразилии – Рио-де-Жанейро, Сальвадор и Ресифи. Крупнейшая бразильская нефтегазовая компания Petrobras решила, что она может предложить решение этой проблемы. Люди привыкли, что услуги по заправке машин им оказываются…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть