Smart ForTwo вместил в себя двадцать девушек (Видео)

15.06.2016 г. в 14:41, ТСН

Достижение было установлено на съемках телевизионной передачи Lo Show Dei Record. Согласно требованиям Книги Гиннесса, каждая из девушек должна быть не ниже 1 метра 525 миллиметров и старше 18 лет.

Двадцать чирлидерш поместилось в стандартном компакт-каре Smart ForTwo, выпускаемым концерном Daimler. Габаритная длина авто составляет 2,69 метра.

загрузка...
Еще одна новость

Як в Україну завозять дешеві іномарки на мерців

15.06.2016 г. в 14:41, mmr

У разі підписання проекту закону №3251 про зниження акцизів на б/в авто, в Україну повезуть іномарки з РФ по сірій схемі. Про це розповідає генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко. Назаренко порівняв таку схему із вже існуючою схемою чорного імпорту авто з Молдови. Люди намагаючись зекономити закриватимуть очі на походження авто з РФ чи на авто завезене на онкохвору людину, яка після смерті по заповіту залишить авто без податків. – В принципі й існує на сьогодні схема імпорту автомобілів з Молдови, які завозилися без сплати податків на онкологічно хвору людину, яка писала заповіт на громадянина України. Коли людина помирала – автомобіль завозився без податків в Україну. Хтось не хоче автомобіль з такою аурою, але дуже багато бажаючих було, – розповів телеканалу Рада Назаренко.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто для поганих хлопців

15.06.2016 г. в 14:41, kreschatic

Кумедний рекламний ролик показала торгова марка Fiat. Погодьтеся, таке ж нерідко буває в житті? Ось виробники автомобілів і стверджують: навіть від таких сплесків жіночого гніву машину теж було протестовано.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть