Автовласникам після ДТП з автоцивілкою заборгували вже 25 мільйонів гривень

17.06.2016 г. в 00:45, ТСН

25 мільйонів гривень. Таку суму після ДТП досі не отримали автомобілісти від часу введення автоцивілок - обов'язкового страхування транспорту. На виплати водії чекають роками.

Ще чотири роки тому у авто Сергія на перехресті в'їхали жигулі. Вантажівку добряче пом'яло. Збитки оцінили в тринадцять тисяч гривень. На ремонт пішло всі двадцять, але знецінені втричі гроші за страховкою Сергій не отримав і досі.

"Мурижили мене місяць, два, три.. потім щезли і все", - розповідає чоловік.

За збанкрутілі компанії, за страховкою має платити моторно-транспортне бюро. У них є спецфонд із внесків страховиків. Щоправда, виплати розтягуються на роки: по закінченні процедури банкрутства і отримання ліквідаційного балансу компанії.

"Тоді не було таких масових випадків, тепер розумієм, що треба пришвидшувати, що ціни ростуть на ремонт, через три роки ці гроші копійки. Зараз ми ведемо переговори з моторно-транспорним бюро, щоб віднайти якийсь шлях цей строк максимально скоротити. Цей ринок продає довіру, а ми продаємо повітря", - каже експерт.

Повітря за тисячу гривень купив і інший автовласник. Це він зрозумів вже після аварії. А тепер лише згадує, як його вмовляли придбати новий поліс ще до закінчення попереднього. Скільки полісів проблемних компаній " гуляє" по країні не знає ніхто. Та не натрапити на такі - це клопіт виключно автовласника.

загрузка...
Еще одна новость

Чудеса инженерии: легковушку превратили в гужевую повозку (ВИДЕО)

17.06.2016 г. в 00:45, golos

В сеть попало забавное видео, где легковой автомобиль, а точнее его часть,трансформировали в гужевую повозку. Об этом пишет британское издание Mirror. Как видно на записи, сзади транспортное средство выглядит как обычное авто, но стоит его обогнать, как становится ясно, что роль двигателя выполняет конная тяга.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla відкриває бізнес в Україні

17.06.2016 г. в 00:45, automotoclub

Локомотив ринку електромобілів Tesla планує розвивати бізнес в Україні та відкриє в нашій країні 2 електричні станції Supercharger. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час відкриття Першої міжнародної виставки. - Сьогодні ми вже маємо готовність компанії Tesla розвивати свій бізнес в Україні. Вони вже заявили…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть