Як поліція в Україні карає п’яних водіїв

17.06.2016 г. в 20:50, autodriving

Як поліція визначає ступінь сп’яніння водія та карає його за порушення, газеті Експрес розповідає Катерина Рибій, представниця обласного управління патрульної поліції.

— Водієві насамперед пропонують пройти “експрес-тестування”. Якщо підтвердиться факт алкосп’яніння, складається протокол, водій має його підписати. Далі права у водія вилучають, йому видають тимчасовий талон на керування.

Однак цього дня нетвереза особа вже не має права керувати своїм авто, натомість вона може доручити це тверезому пасажирові, що має автоправа. Або залишити авто на автостоянці.

Щоправда, є й такі водії, які ризикують знову сісти за кермо й попадаються двічі за один вечір. І це лише ускладнює провину, адже попереду — суд. Він і визначає міру покарання порушникові: штраф (від 3.400 гривень) або адмінарешт на 7-10 діб, або ж позбавлення права керування авто на строк від одного до двох років.

Повторне протягом року вчинення такого порушення тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від двох до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на строк від 10 до 15 діб з вилученням транспортного засобу.

загрузка...
Еще одна новость

Водителей в Украине обяжут ездить по европейским правилам

17.06.2016 г. в 20:50, Сегодня

Автомобильное законодательство будет приведено к стандартам ЕС. Правительство намерено основательно переписать автомобильное законодательство. Еще в середине мая в парламент был подан законопроект №4683, предполагающий внесение изменений в целый ряд законов и подзаконных актов, регулирующих транспортную отрасль, однако сам текст документа стал доступен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На дорогах Лондона будет ездить самый дорогой грузовик в мире

17.06.2016 г. в 20:50, novosti

В Лондоне будет работать самая дорогая из машин, предназначенных для обслуживания канализационных сетей. Отмечается, что глубина новых строящихся «суперколлекторов» Лондона, которые являются частью новой городской инфраструктуры по удалению отходов, может местами достигать 100 метров, а потому для обслуживания канализационной сети требуется мощная…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть