В Україні рахують "ціну життя" водія

19.06.2016 г. в 19:21, automotoclub

Найближчим часом в Україні вперше збираються оцінити вартість людського життя. Це необхідно для того, щоб мати уявлення про оцінку реального збитку від ДТП, у ході яких щодня на наших дорогах гине 12 чоловік.

У країнах Європи вже давно існують цифри, що визначають вартість життя людини, загиблого в ДТП. Зокрема, за оцінками Світового банку ця сума становить 1 мл. євро. А ось в Україні подібної цифри поки немає. Про це повідомили в Києві на прес-конференції, присвяченій початку розробки першої в історії нашої країни методики оцінки вартості людського життя.

В страховій сфері фігурує сума 200 тис. грн, яку можуть компенсувати страхові компанії згідно із законом «Про обов'язкове страхування» (так званої «автоцивілки») у разі заподіяння шкоди життю та здоров'ю людини, отриманого в результаті ДТП. Втім, ця цифра зовсім не співвідноситься з об'єктивною вартістю людського життя – це всього лише максимальна сума, яку можуть компенсувати страховики на лікування потерпілого в аварії. Більш того, за твердженням представника компанії «GRAWE Ukraine», якщо людина померла в результаті ДТП – то це зовсім не означає, що його родичам заплатять 200 тис. грн – вони можуть розраховувати на компенсацію витрат, пов'язаних з ритуальними послугами.

У розробці методології буде задіяний цілий ряд науково-дослідних інститутів України, а в якості консультантів залучені міжнародні експерти. Закінчити свої праці і озвучити результати дослідження автори проекту планують вже через 3 місяці.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине резко подорожает бензин

19.06.2016 г. в 19:21, autonews

Бензин в Украине станет еще дороже. При этом подорожание будет экономически обоснованным, что делает его практически неизбежным. Министерство энергетики поясняет, что стоимость нефти сегодня – 50 долларов за баррель. Мировые эксперты полагают, что к декабрю 2016 года эта цифра повысится на 7 долларов, а уже в 2017 году будет составлять 64 доллара. Если…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

6 порад, як захистити свій автомобіль в спеку

19.06.2016 г. в 19:21, znaj

Влітку на дорогах стає значно більше машин, адже починається період відпусток, тому багато хто збирається в далеку та не дуже дорогу на відпочинок. Однак, спека – підступна пора, тому потрібно бути напоготові. ЗНИЗИТИ ТЕМПЕРАТУРУ В САЛОНІ Літня спека є небезпечним факторомм як для водія і пасажирів, так і для автомобіля. На сонці салон авто швидко…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть