Українських водіїв змусять їздити за новими правилами

19.06.2016 г. в 22:14, znaj

Найближчим часом на українських водіїв очікує багато змін в системі правил дорожнього руху України. Це пов'язано із тим, що законодавство підганяють під стандарти для країн Європейського союзу.

Відтак, водіїв зобов'яжуть встановити реєстратори руху транспорту, пристрої, що обмежують швидкість для певних категорій транспортних засобів, змінять час роботи далекобійників на вантажівках, змінять кваліфікацію водіїв, і, цілком можливо, знову повернуть технічних огляд автомобіля.

Повідомляється, що техогляд пропонується проводити раз на 2 роки, а для нових автівок – через 4 роки після першої реєстрації. Для таксі, "швидких" та ін. – техобляд проводитимуть щорічно. Техогляди будуть проводити спеціально навчені в органах МВС фахівці СТО, а на підставі їх висновків Моторно-транспортне бюро зможе видавати українцям наклейки на лобове скло. Якщо такої наклейки не буде - очікуйте на штраф до 340 грн. про це пише Сегодня.

загрузка...
Еще одна новость

Какова вероятность выжить в ДТП: цифры и факты

19.06.2016 г. в 22:14, novosti

В ДТП на скорости свыше 115 км/ч погибает почти 100% водителей. 60% всех ДТП происходят на улицах городов, 40 % - на загородных дорогах. На загородных шоссе гораздо чаще происходят крупные аварии с тяжелыми последствиями – это объясняется более высокой скоростью движения автомобилей на шоссейных магистралях. Наибольшее количество ДТП падает на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что происходит в авто при лобовом столкновении, если не пристегнуты ремни

19.06.2016 г. в 22:14, novosti-n

Если не пристегнуты ремни безопасности и автомобиль на скорости 80 км/ч совершает лобовое столкновение: Спустя 0,026 секунды после удара вдавливается бампер; сила, в тридцать раз превышающая вес автомобиля, останавливает его движение на линии передних сидений, тогда как его пассажиры - если они не пристегнуты ремнями безопасности - продолжают двигаться…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть