Правила для водіїв будуть змінені

20.06.2016 г. в 10:53, automotoclub

Українське автомобільне законодавство буде приведено до стандартів ЄС.

Уряд має намір грунтовно переписати автомобільне законодавство. Ще в середині травня до парламенту був поданий законопроект №4683, який передбачає внесення змін у низку законів та підзаконних актів, що регулюють транспортну галузь, однак сам текст документа став доступний широкому загалові лише недавно, повідомляє AutoMotoClub.info.

У пояснювальній записці, підписаній міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, говориться, що Україна в рамках асоціації з ЄС, взяла на себе зобов'язання запровадити цілий ряд європейських транспортних регламентів, зокрема, № 3821/85 про встановлення реєструючих пристроїв на автотранспорті, 92/6 про обмежують швидкість пристроях для певних категорій транспортних засобів, 2002/15 про організацію робочого часу осіб, задіяних у перевезеннях, 2003/59 про кваліфікацію водіїв, 2014/45 про перевірку технічного стану автомобілів та ін всі ці регламенти пропонується впровадити у вітчизняне законодавство одним махом.

Більшість нововведень у разі їх прийняття торкнеться вантажного і пасажирського транспорту: перевізники будуть змушені працювати по-європейськи, тобто, не їздити ночами, відпочивати через певні проміжки часу, не перевищувати швидкість та ін.

Але є сюрприз і для пересічних автовласників. Їм пропонують повернути техогляд. Варто відзначити, що це вже не перший законопроект на цю тему. Згідно з останнім документом, техогляд пропонується проводити раз у два роки, а для авто з салону – через 4 роки після першої реєстрації. Для таксі, "швидких" і ін. треба буде робити щорічно. Техогляди будуть проводити спеціально навчені в органах МВС фахівці СТО, а на підставі їхніх висновків Моторно-транспортне бюро зможе видавати українцям наклейки на лобове скло.

За відсутності такої наклейки водіїв штрафуватимуть на 340 грн., а якщо не допоможе, позбавляти прав. Таким чином щомісяця техогляд буде проходити близько 250 тис. українських авто, а значить, на СТО вишикуються величезні черги. Все це може відродити корупційні схеми, тим більше, що в законопроекті є цілий список винятків. Приміром, не потрібно проходити ТО авто, які беруть участь у перегонах або "антикваріату", за який цілком можна видати, скажімо, старі Вази.

загрузка...
Еще одна новость

Скільки спиртного може пити водій, аби не перевищити норму проміле

20.06.2016 г. в 10:53, mmr

Олексій Артемчук, лікарем-нарколог, кандидат медичних наук, пояснив газеті Експрес, скільки допускається алкоголю у крові людини, яка перебуває за кермом, що таке проміле та як визначається цей показник. — Проміле — це кількісний показник етанолу в крові чи повітрі, що видихається, тобто концентрація молекул спирту. В Україні дозволена доза — це,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В «ЛНР» начали выдавать «республиканские» автономера

20.06.2016 г. в 10:53, ghall

«Министр внутренних дел» «ЛНР» Игорь Корнет выдал жителям оккупированных территорий Луганщины первые «республиканские» автомобильные номера. Об этом сообщает сепаратистский сайт ЛуганскИнформЦентр. «Это одна из серьезнейших вех в развитии нашего государства, ступень, на которую мы поднялись. Это, прежде всего, заслуга даже не МВД, а всего…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть