Електричний кроссовер від Mercedes: презентація новинки

20.06.2016 г. в 11:05, automotoclub

Автомобільна марка Mercedes-Benz в рамках Паризького автосалону, представить світовій громадськості прототип кросовера з електричною силовою установкою.

Передбачається, що новинка стане частиною сімейства E-Class і буде виділятися завдяки стильній зовнішності і безлічі корисних опцій. У самій компанії новий електрокроссовер позиціонують, як конкурента моделі Tesla Model Х, який на північноамериканському ринку пропонується за ціною від 106 тисяч доларів.

У серійне виробництво електрокроссовер компанії Mercedes-Benz надійде не раніше 2019 року. Будь-яка додаткова інформація про підготовлювану новинку німецької марки, на даний момент відсутня.

Автосалон в Парижі почне свою роботу 1 жовтня поточного року.

загрузка...
Еще одна новость

Правила для водіїв будуть змінені

20.06.2016 г. в 11:05, automotoclub

Українське автомобільне законодавство буде приведено до стандартів ЄС. Уряд має намір грунтовно переписати автомобільне законодавство. Ще в середині травня до парламенту був поданий законопроект №4683, який передбачає внесення змін у низку законів та підзаконних актів, що регулюють транспортну галузь, однак сам текст документа став доступний широкому…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки спиртного може пити водій, аби не перевищити норму проміле

20.06.2016 г. в 11:05, mmr

Олексій Артемчук, лікарем-нарколог, кандидат медичних наук, пояснив газеті Експрес, скільки допускається алкоголю у крові людини, яка перебуває за кермом, що таке проміле та як визначається цей показник. — Проміле — це кількісний показник етанолу в крові чи повітрі, що видихається, тобто концентрація молекул спирту. В Україні дозволена доза — це,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть