Електричний кроссовер від Mercedes: презентація новинки

20.06.2016 г. в 11:05, automotoclub

Автомобільна марка Mercedes-Benz в рамках Паризького автосалону, представить світовій громадськості прототип кросовера з електричною силовою установкою.

Передбачається, що новинка стане частиною сімейства E-Class і буде виділятися завдяки стильній зовнішності і безлічі корисних опцій. У самій компанії новий електрокроссовер позиціонують, як конкурента моделі Tesla Model Х, який на північноамериканському ринку пропонується за ціною від 106 тисяч доларів.

У серійне виробництво електрокроссовер компанії Mercedes-Benz надійде не раніше 2019 року. Будь-яка додаткова інформація про підготовлювану новинку німецької марки, на даний момент відсутня.

Автосалон в Парижі почне свою роботу 1 жовтня поточного року.

загрузка...
Еще одна новость

Правила для водіїв будуть змінені

20.06.2016 г. в 11:05, automotoclub

Українське автомобільне законодавство буде приведено до стандартів ЄС. Уряд має намір грунтовно переписати автомобільне законодавство. Ще в середині травня до парламенту був поданий законопроект №4683, який передбачає внесення змін у низку законів та підзаконних актів, що регулюють транспортну галузь, однак сам текст документа став доступний широкому загалові лише недавно, повідомляє AutoMotoClub.info. У пояснювальній записці, підписаній міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, говориться, що Україна в рамках асоціації з ЄС, взяла на себе зобов'язання запровадити цілий ряд європейських транспортних регламентів, зокрема, № 3821/85 про встановлення реєструючих пристроїв на автотранспорті, 92/6 про обмежують швидкість пристроях для певних категорій транспортних засобів, 2002/15 про організацію робочого часу…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки спиртного може пити водій, аби не перевищити норму проміле

20.06.2016 г. в 11:05, mmr

Олексій Артемчук, лікарем-нарколог, кандидат медичних наук, пояснив газеті Експрес, скільки допускається алкоголю у крові людини, яка перебуває за кермом, що таке проміле та як визначається цей показник. — Проміле — це кількісний показник етанолу в крові чи повітрі, що видихається, тобто концентрація молекул спирту. В Україні дозволена доза — це, власне, 0,20 мг/літр, себто 0,20 проміле. Показник залежить як від виду напою, що містить етанол, так і від ваги, росту, стану здоров’я людини. Наприклад, від якісного квасу може бути такий самий ефект, як i вiд такої ж кількості пива: дві склянки квасу дають чоловікові з середньою вагою результат у середньому 0,19 проміле. Водночас дозволені українським законом 0,20 проміле рівноцінні 200 грамам сухого вина для чоловіків і 100 грамам сухого вина для жінок, відповідно…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть