Зниження цін на вживані авто: яке рішення прийме Порошенко

23.06.2016 г. в 10:32, mmr

Верховна Рада прийняла законопроект №3251 про зниження акцизів на б/в авто та направила його на підпис президенту Петру Порошенку.

Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Роберт Горват розповів, які шанси на те що його підпише президент.

– Не думаю, що Президент заветує цей документ. Це добре рішення і для людей, і для бюджету. Тим паче, що раніше було 2 петиції,зареєстровані в офіційному інтернет-представництві Президента України щодо зменшення”розмитнення, під якими підписалося 38 тис. та 27 тис. наших громадян.

За результатами розгляду цих петицій Петро Олексійович звернувся до кабміну з проханням переглянути ставки оподаткування автомобілів, але ще тодішній кабмін не зреагував на це звернення.

Тому я подав свій з/п №3251 разом з 93-ма співавторами. Фактично цим законопроектом ми просто підтримали ініціативу Президента. Звичайно, є противники вступу у силу 3251, і є ймовірність, що Президенту зараз можуть подавати не зовсім вірну інформацію. Тим не менше, повторю, на мою думку імовірність вето мінімальна, – говорить Горват.

загрузка...
Еще одна новость

Протокол о нарушении ПДД будут оформлять на месте за 5 минут — полиция осваивает новые гаджеты

23.06.2016 г. в 10:32, 24tv

Национальная полиция Киева получила 91 мобильный принтер для мгновенной печати протоколов о правонарушениях, сфальсифицировать которые невозможно. С помощью планшета экипажи полиции оформляли протокол о нарушении, а потом от руки делали еще один экземпляр. Теперь, благодаря новым гаджетам, эту процедуру смогут значительно сократить. Устройство подключается…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Спасет ли автомобиль человека от удара молнии (видео)

23.06.2016 г. в 10:32, segodnya

Во время грозы лучше не прикасаться к дверям машины. В то время, когда в стране идет сезон гроз, возникает актуальный вопрос: опасна ли молния для водителя и пассажира авто, пишет "Автоблог". Выяснилось, что в подавляющем большинстве случаев авто является лучшим защитником человека от удара молнии после укрытия в виде зданий. Правда только…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть