В українців з'явився шанс на хороші дороги

23.06.2016 г. в 16:41, gazeta

"Укравтодор" планує з 1 серпня поточного року перевести усі свої закупівлі у систему Prozorro. Про це повідомили в прес-службі Держагентства.

"З 1 серпня всі закупівлі галузі будуть проводитися виключно на Prozorro. Сподіваємося, що завдяки цьому вдасться значно зекономити бюджетні кошти і направити їх на ремонт доріг", – йдеться у повідомленні.

За словами в.о. глави "Укравтодору" Євгена Барахи, відмінністю електронних закупівель від традиційних є те, що кожен етап знаходиться у вільному доступі.

"Вся технічно-кошторисна та кваліфікаційна документація, яка залишалася таємницею навіть при відео-трансляціях тендерів держагентства наживо, відтепер буде доступна для громадськості в режимі онлайн", – сказав він.

Нагадаємо, Prozorro - системна реформа тендерного процесу в електронних публічних та державних закупівлях в Україні.

"Всі бачать все" – офіційний слоган реформи. Після закінчення тендеру в електронній системі можна побачити всю інформацію стосовно поданих пропозицій всіх учасників, рішень тендерної комісії, всі кваліфікаційні документи і т.п. Ця інформація доступна через модуль аналітики для широкого загалу.

У Законі України "Про публічні закупівлі" передбачається запровадження обов'язковості проведення процедур через електронну систему. Перший етап — обов'язковість проведення процедур через електронну систему поширюється на головних розпорядників коштів та монополістів (з 1 квітня 2016 року). Другий етап (з 1 серпня) – на всіх замовників.

загрузка...
Еще одна новость

Силач протащил зубами четырехтонный автомобиль (видео)

23.06.2016 г. в 16:41, aspekty

Юрий Сакунц уже не раз попадал в армянскую книгу рекордов и останавливаться на достигнутом не собирается. Зубами вырвал победу! В Ереване мужчина установил рекорд при помощи своих челюстей. В армейский внедорожник сели 10 солдат. Автомобиль весом почти 4 тонны Юрий протащил, держа за трос зубами и встав на руки. Установка очередного рекорда…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Land Rover Discovery Sport з легкістю потягнув потяг (ВІДЕО)

23.06.2016 г. в 16:41, bilshe

Позашляховик Land Rover Discovery Sport протягнув 100-тонний потяг. Так автомобілю вдалося проїхати 10 кілометрів. Маса потяга у 60 разів більша за масу Land Rover Discovery Sport і в 40 разів більша за заявлене максимальне навантаження позашляховика.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть