В Україні відкриють ще один японський автозавод

24.06.2016 г. в 15:40, autodriving

На підприємстві працевлаштують близько трьох тисяч людей.

У жовтні цього року у Яворівському районі на Львівщині японська компанія «Фуджікура” відкриє вже другий завод із виготовлення кабельних мереж для автомобілів.

Про це розповіла керівник з адміністративної діяльності «Фуджікура Аутомотів Україна” Оксана Лашманова, передає прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Новий виробничий комплекс матиме площу в понад 16 тис. кв. м (це як два великі футбольні поля). Там працюватимуть близько трьох тисяч людей. До місця роботи їх обіцяють безкоштовно підвозити.

Нагадаємо, перший завод японської компанії на Львівщині запрацював у квітні 2016 року. Загальний обсяг іноземних інвестицій на першому етапі склав 87 млн грн.

загрузка...
Еще одна новость

Довіреність на автомобіль чи договір купівлі-продажу

24.06.2016 г. в 15:40, rozhyshche

Звертаючись до нотаріуса за оформленням довіреності на розпорядження автомобілем, клієнти часто помилково розцінюють це як оформлення договору купівлі-продажу авто. Згідно з положенням ст. 244 Цивільного кодексу України довіреністю є письмовий документ, який видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. Головна відмінність…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

10 автомобильных лайфхаков, которые должен знать каждый водитель

24.06.2016 г. в 15:40, novosti

С тех пор как автомобили появились на дорогах, заменив лошадей, впряженных в повозки, автовладельцы всего мира придумали сотни поистине гениальных способов улучшить свою жизнь и облегчить процесс общения с машиной. Жизнь каждого автомобилиста полна мелких неудобств, связанных с эксплуатацией его железного коня. Мы собрали десять лучших лайфхаков…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть