В автомобільний закон потрапила "небезпечна помилка"

24.06.2016 г. в 17:10, automotoclub

Законопроект №4683 повернення техогляду і ускладнення переобладнання на ГБО викликав хвилю дискусій.

Як розповів експерт, забороняти переобладнання автомобілів на ГБО ніхто не буде, а у законопроекті насправді є помилка. Про це повідомив генеральний директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. - Забороняти переобладнання автомобілів на ГБО ніхто не буде. Дійсно, в проекті закону №4683 від 17.05.2016 в статті 32 є вимога отримання дозволу на переобладнання авто на ГБО від автовиробника і ця норма могла створити проблему з переобладнанням авто с ГБО.

Ця вимога абсолютно безглуздла і могла повністю зупинити переобладнання авто на ГБО.

Просто- напросто, в Статті 32 помилка. В основних вимогах щодо переобладнання транспортних засобів помилка і статтю 32 слід читати так: "Не дозволяється переобладнання транспортного засобу без згоди виробника транспортних засобів та їх складових частин АБО без документа про технічну можливість та умови безпечного переобладнання транспортного засобу, виданого спеціально уповноваженою на це Кабінетом Міністрів України організацією з питань переобладнання, що призводить до зміни повної маси і її розподілу по осях, розміщення центру мас, типу двигуна, його маси і потужності, колісної бази чи колісної формули, систем гальмового управління і кермування та силової передачі, підвіски, коліс, приладів зовнішнього освітлення та сигналізації, кількості місць для сидіння та конструкції сидінь, аварійних виходів з автобусів, встановлення газобалонного обладнання, обладнання для перевезення дітей (школярів), людей з обмеженими фізичними можливостями, небезпечних вантажів." Тобто, необхідно буде мати АБО згоду виробника АБО дозвіл від уповноваженої організації про переобладнання. Але повідомляю, що я буду виходити з ініціативою про спрощення установки ГБО, оформлення і легалізації в ДАІ, - пише Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні відкриють ще один японський автозавод

24.06.2016 г. в 17:10, autodriving

На підприємстві працевлаштують близько трьох тисяч людей. У жовтні цього року у Яворівському районі на Львівщині японська компанія «Фуджікура” відкриє вже другий завод із виготовлення кабельних мереж для автомобілів. Про це розповіла керівник з адміністративної діяльності «Фуджікура Аутомотів Україна” Оксана Лашманова, передає прес-служба Львівської облдержадміністрації. Новий виробничий комплекс матиме площу в понад 16 тис. кв. м (це як два великі футбольні поля). Там працюватимуть близько трьох тисяч людей. До місця роботи їх обіцяють безкоштовно підвозити. Нагадаємо, перший завод японської компанії на Львівщині запрацював у квітні 2016 року. Загальний обсяг іноземних інвестицій на першому етапі склав 87 млн грн.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Довіреність на автомобіль чи договір купівлі-продажу

24.06.2016 г. в 17:10, rozhyshche

Звертаючись до нотаріуса за оформленням довіреності на розпорядження автомобілем, клієнти часто помилково розцінюють це як оформлення договору купівлі-продажу авто. Згідно з положенням ст. 244 Цивільного кодексу України довіреністю є письмовий документ, який видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. Головна відмінність генеральної довіреності на розпорядження транспортним засобом від договору купівлі-продажу полягає в тому, що видача довіреності не несе за собою переходу права власності на автомобіль. Власник автомобіля (довіритель) лише уповноважує іншу особу (представника) продати автомобіль та вчинити ряд дій, пов’язаних з продажем транспортного засобу (зняти автомобіль з обліку, отримати транзитні номери, укласти договір купівлі-продажу, одержати грошові кошти тощо). Представник довірителя виступає, так би мовити, посередником між продавцем і покупцем транспортног…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть