Штрафи для водіїв – настають зміни

24.06.2016 г. в 19:29, automotoclub

Вітчизняне Міністерство інфраструктури ініціює на умовах державно-приватного партнерства передати приватним компаніям контроль над перевантаженими вантажними автомобілями і збором штрафів за перевантаження — у разі низки змін у чинному законодавстві. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми готові працювати з приватними компаніями, але для цього потрібні зміни в законодавстві. Я сподіваюся, що ми зробимо це в поточному році, розробимо механізм державно-приватного партнерства, який дасть нам можливість залучати приватних інвесторів до контролю, збору штрафів і компенсації інвестицій», — зазначив міністр під час брифінгу в Києві.

Крім цього він повідомив про ініціативу відрахування відсотків від штрафу до заробітної плати інспекторів «Укртрансбезпекі».

«Повинна бути чітка фінансова мотивація: оштрафував один автомобіль, що отримав 5% цього штрафу плюс до зарплати, оштрафував 10 автомобілів за день — отримуєш фактично свою зарплату за кілька днів роботи», — сказав Володимир Омелян.

http://automotoclub.info/category/zakon-i-avtobiznes/shtrafi-dlya-vodiiv-nastayut-zmini.html

загрузка...
Еще одна новость

Що буде, якщо замість бензину залити дизель

24.06.2016 г. в 19:29, mmr

З таким питанням розбиралися m2motors.com.ua. У чому ж відмінність І паливо, і двигуни, розраховані на роботу з певним видом палива – мають принципові відмінності. При перегонці нафти при різних температурах отримують фракції, які після подальшої обробки перетворюються в: – Бензин, – Гас, – Дизель, – Мазут Таким чином, бензин…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В автомобільний закон потрапила "небезпечна помилка"

24.06.2016 г. в 19:29, automotoclub

Законопроект №4683 повернення техогляду і ускладнення переобладнання на ГБО викликав хвилю дискусій. Як розповів експерт, забороняти переобладнання автомобілів на ГБО ніхто не буде, а у законопроекті насправді є помилка. Про це повідомив генеральний директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. - Забороняти переобладнання…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть