У Криму хочуть збирати спортивні машини

25.06.2016 г. в 16:23, mmr

Мінпромторг РФ підтримує ідею випускників Московського державного технічного університету (МГТУ) імені Баумана організувати в Криму збірку спортивних машин.

Про це сьогодні повідомив начальник відділу спеціального машинобудування департаменту транспортного та спеціального машинобудування Мінпромторгу РФ Ренат Мілкаманавічюс.

«Ця машина найбільш буде затребувана саме в цьому регіоні, – зазначив чиновник. – Створювати виробництво саме в цьому регіоні – і з точки зору цінової політики, і взагалі з точки зору загальної політики – це буде найправильніше.

Випускники МГТУ імені Баумана розробили двомісний родстер средньомоторного компонуванування і заднім приводом з використанням комплектуючих вітчизняного виробництва. Основні вузли і агрегати, в тому числі і силова установка, запозичені від автомобіля Lada Kalina 2.

Сьогодні в столиці Криму вперше пройшла презентація цього автомобіля, далі розробники поїдуть до Севастополя. За словами проектувальників, складання родстера можна було б налагодити в Криму, до 2019 року, коли в регіоні завершиться будівництво Керченського моста.

«Це більш ніж оптимістично», – зазначив Мілкаманавічюс, додавши, що представники Мінпромторгу приїхали до Криму, щоб вивчити можливі майданчики для організації складання спортмашин.

загрузка...
Еще одна новость

Камери будуть штрафувати власників несправних машин

25.06.2016 г. в 16:23, mmr

Хвилювання правоохоронців цілком виправдані: мало того, що страховики випускають на дороги потенційно небезпечні засоби пересування, підвищуючи аварійність і додаючи роботи поліцейським, так ще відбирають у поліцейських хліб. Раніше всі лаври діставалися людям в погонах, а тепер що? Скажемо більше: страховики в добавок до всього хочуть отримати контроль над базою даних МВС, мотивуючи це необхідністю здійснювати більш ефективний контроль, зокрема, і за ціноутворенням. Правда, уряду для цього доведеться внести поправки в закон про техогляд і прийняти відповідну постанову. Навряд чи щось подібне станеться, оскільки стежити за організаціями, що займаються ТО, з наступного року, найімовірніше, буде Федеральна служба з акредитації. Іншими словами, вершки не дістануть ні поліцейським, ні страховикам. Автомобілістам же без різниці, кому віддавати гроші,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Михеил Саакашвили назвал худшую автомобильную дорогу в Европе

25.06.2016 г. в 16:23, avtoblog

По словам губернатора Одесской области, самая плохая дорога Старого Света находится в подконтрольном ему регионе. После визита в небольшой город Кодыма, губернатор поделился своими впечатлениями от поездки. Саакашвили заявил, что худшей дороги, чем та, которая ведет из Одессы в этот городок во всей Европе нет. Как сказал губернатор, его предшественник в последний раз был в этом городе около десяти лет назад. За это время дорога превратилась в то, что дорогой и назвать нельзя. Местные жители, все как один, согласились с Саакашвили.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть