Стало відомо, який буде "підвох" в новому техогляді для авто

26.06.2016 г. в 00:38, businessua

В урядовому проекті про автомобільний транспорт пропонується ввести так звані придорожні огляди, які дозволять представникам Міністерства інфраструктури проводити, по суті, скасовані раніше технічні огляди транспортних засобів.

Про це розповів правозахисник Володимир Караваєв.

“Вводиться таке поняття, як “придорожній огляд”. Якщо ви пам’ятаєте, у нас співробітники ДАІ теж могли і раніше візуально перевірити на трасах техстан авто. Але тепер це буде ще крутіше… Придорожній контроль може проводитися візуально або з допомогою пересувних лабораторій. Якщо візуально і за допомогою такої лабораторії не вдається виявити, а є підозри, то вам запропонують екскурсію на найближчу станцію техобслуговування, яка сертифікована для того, щоб проводити відповідний техогляд. При цьому, закон не говорить, хто буде платити за такий техогляд”, – сказав Караваєв.

За його словами, українцям намагаються “впарити” двох контролерів на дорогах: Нацполіцію і Мінінфраструктури, що дуже погано, адже це буде плутати водіїв.

“Мінінфраструктури просто хоче отримати частину повноважень розформованої ДАІ, які не відійшли до поліції”, – підсумував правозахисник.

загрузка...
Еще одна новость

Гольф всмятку: краш-тест электромобиля (ВИДЕО)

26.06.2016 г. в 00:38, gogetnews

Независимая организация Euro NCAP вышла за рамки привычного ассортимента автомобилей и для разнообразия выполнила краш-тест необычного транспортного средства: популярного электрического гольф-кара Club Car Villager. Результат оказался довольно предсказуем. Гольф-кар представляет собой маленький электромобиль, предназначенный для перевозки игроков…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самый популярный автомобиль среди американской молодежи – Daewoo Lanos

26.06.2016 г. в 00:38, novosti-n

Студенты из США предпочитают до боли знакомую украинцам модель Daewoo Lanos. Автомобильный порта Edmunds провел исследование среди молодых людей в возрасте от 18 до 24 лет. Выяснилось, что седан Daewoo Lanos, официальные продажи которого на территории США завершились еще в 2002 году, пользуется наибольшем спросом среди вышеуказанного поколения…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть