Соловей відповів регіоналу Святашу щодо відміни закону 3251 про акциз на вживані авто (відео)

26.06.2016 г. в 07:11, versii

Під час засідання Верховної Ради нардеп Юрій Соловей різко розкритикував і закликав Раду не голосувати за постанову, яка заблокувала підписання Закону 3251 щодо здешевшання авто з Європи для простих громадян. На думку нардепа, постанова сприятиме лобіюванню вузькокомерційних інтересів великого автобізнесу.

Зокрема, в запропонованому документі(Постанові) йдеться про скасування недавно прийнятого закону про суттєве зниження акцизів на ввезення вживаних автомобілів. Завдяки цій постанові спікер Андрій Парубій не міг підписати закон і передати його президентові, доки Рада не розгляне постанову. Найцікавіше, що її зареєстрував депутат від групи “Відродження”, екс-регіонал Дмитро Святаш.

“Шановні колеги, законопроект 3251, який ми нещодавно прийняли – це один з небагатьох прикладів, коли Верховна Рада приймає рішення не у вузьких інтересах фінансово-промислових груп, а приймає рішення, яке стосується мільйонів українців. Бо законопроект 3251 – єдиний за останні 15 років, який відкрив доступ простій пересічній людині в нашій державі купити автомобіль вживаний в Європі. Завести його сюди в Україну і не сплачувати космічне мито, яке він, на жаль, повинен був сплачувати протягом останніх років. Більше того, цей законопроект дозволяє автомобіль зробити не розкішшю для української сім’ї, а елементарним атрибутом. І ті аргументи, що нібито, цей законопроект вбиває вітчизняний автопром, навпаки, шановні колеги, поки у нас будуть діяти ці заборонні імпортні мита, у нас ніколи не з’явиться вітчизняногоо автопрому, бо сьогодні у нас автомобіль, який коштує в Європі 10-12 тисяч євто, сьогодні коштує 20 тисяч євро. І як тільки Президент підпише цей законопроет, єдиним способом продати нові автомобілі – це перенести виробництва в Україну, розмістити їх тут і зробити ціну на новий автомобіль 10-12 тисяч євро. Тож коли ці постанови подаються такими депутатами, як Святаш, які мають прямий вплив на свій бізнес, які лобіюють ці всі речі, – то це є приклад просто нецивілізованого лобізму в інтересах конкретних людей, і абсолютно не в інтересах простих українців. Я вважаю, що кожен з нас сьогодні повинен натиснути червону кнопку, висловити свою позицію проти. зупинити цей йшлях, відкрити можливість щоб спікер парламенту підписав даний закон і направив його на підпис Президенту. Я впевнений, що Президент України підпише в найкоротший час цей законопроект” – акцентував під час засідання Ради народний депутат Юрій Соловей.

Такої ж думки один із співавторів законопроекту №3251 – народний депутат Роберт Горват. Він назвав дії Дмитра Святоша “типовою правовою диверсією автолобі”. До тих пір, поки Верховна Рада не розгляне проект постанови про скасування результатів голосування за проект закону в другому читанні і в цілому, глава парламенту і президент не мають права підписувати закон про тимчасове (до 31 грудня 2018 року) зниження акцизів на легкові автомобілі не старіше 2010 року випуску до рівня акцизів на нові легковики. Про це пишуть Версії.

У підсумку, Рада таки не дала дорогу антинародній постанові Святоша. Депутати не прийняли її вцілому.

“Щойно відкрили шлях для підписання Президентом України Законопроекту 3251 щодо зниження вартості розмитнення вживаних авто, відхиливши Постанову Святаша, яка блокувала цей процес.

Парубій прямо в залі ВР підписав Законопроект та направив на підпис Президенту!!!”, – написав у Фейсбук нардеп Юрій Соловей.

Нагадаємо, нардеп Соловей є одним з співавторів та ініціаторів прийняття ЗУ 3251(щодо здешевшання акцизу на вживані авто х Європи року випуску від 2010-го) та неодноразово виступав в Раді з приводу його прийняття. Також нардеп звертався особисто до Президента щодо підписання надважливого закону для простих українців.

загрузка...
Еще одна новость

Експерт спрогнозував динаміку цін на пальне

26.06.2016 г. в 07:11, 24tv

На "бензиновому" ринку гарна новина: ціни на пальне найближчим часом не зростатимуть. Якщо проаналізувати минулий тиждень, то можна помітити, що нафта дещо "відкотилася" в ціні — до позначки у 47 доларів за барель. Про це у коментарі сайту "24" розповів Олександр Сіренко, експерт ринку нафти і нафтопродуктів Ситуація на нафтовому ринку нині більш-менш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало відомо, який буде "підвох" в новому техогляді для авто

26.06.2016 г. в 07:11, businessua

В урядовому проекті про автомобільний транспорт пропонується ввести так звані придорожні огляди, які дозволять представникам Міністерства інфраструктури проводити, по суті, скасовані раніше технічні огляди транспортних засобів. Про це розповів правозахисник Володимир Караваєв. “Вводиться таке поняття, як “придорожній огляд”. Якщо ви пам’ятаєте,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть