Наступне покоління гібридів Toyota Prius обладнають сонячними панелями

26.06.2016 г. в 08:54, ecotown

Наступне покоління плагін-гібридів Toyota Prius стане трохи «зеленішим» завдяки наявності на даху сонячних панелей для підзарядки акумуляторів. Панелі можуть зарядити автомобіль, навіть якщо він стоїть на місці, що може підвищити ефективність використання палива на цілих 10 відсотків, дозволяючи здійснювати довші поїздки виключно на електротязі, повідомляє Аuto.today.

Незвичайний «сонячний» дах буде доступний для ринків Європи і Японії, принаймні, на початковому етапі. Але Кодзі Тойошіма, головний інженер, каже, що його команда намагається домогтися виведення сонячних панелей на всі ринки, де продається «Пріус». Справа в тому, що сонячні панелі укладають на армований листовий матеріал, який не проходить жорсткі краш-тести на перекидання в Америці.

Сьогодні Toyota не має технологій для укладання фотоелементів в смолі, яка не буде розбиватися так небезпечно при перекиданні. Але компанія працює над рішенням. В Японії плагін-гібрид Prius буде називатися Prius PHV. Toyota не оголосила, чи будуть сонячні батареї входити в стандартне обладнання хетчбека. Крім зарядки акумуляторів під час зупинки, сонячні батареї також живитимуть лампи, електричні склопідйомники і кондиціонер, коли машина працює. Тойошіма також сказав, що компанія сподівається впровадити сонячні панелі і в інших гібридах. Автовиробник розробляє технологію «сонячної даху» протягом останніх кількох років.

загрузка...
Еще одна новость

ЛАЗ-965 – унікальний автобус, що пробув рекордний час на конвеєрі

26.06.2016 г. в 08:54, autodriving

У 1958 році була проведена конференція з приводу обговорення мінусів нової моделі ЛАЗ-965Б. Основну кількість нарікань викликала низька жорсткість кузова на кручення і вузькі дверні прорізи. У листопаді цього ж року був випущений експериментальний варіант ЛАЗ-965Б, в якому були враховані нарікання. Він отримав новий дах, нове лобове скління, пневматичну…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Соловей відповів регіоналу Святашу щодо відміни закону 3251 про акциз на вживані авто (відео)

26.06.2016 г. в 08:54, versii

Під час засідання Верховної Ради нардеп Юрій Соловей різко розкритикував і закликав Раду не голосувати за постанову, яка заблокувала підписання Закону 3251 щодо здешевшання авто з Європи для простих громадян. На думку нардепа, постанова сприятиме лобіюванню вузькокомерційних інтересів великого автобізнесу. Зокрема, в запропонованому документі(Постанові)…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть