В пух и прах. Известный американский журнал раскритиковали украинские дороги

26.06.2016 г. в 09:39, vedomosti

Если вы хотите составить представление о том, что собой представляет система управления в Украине, просто сядьте в автомобиль и отправляйтесь в дорогу.

Об этом говорится в статье американского журнала Foreign Policy.

"Можно проехать по печально известной трассе М15, которая ведет от Одессы в сторону Румынии — каких-то 180 миль (290 км) до границы Европейского Союза. Теоретически — это честь важного торгового пути, соединяющего крупнейший морской порт Украины с Европой и Турцией. В реальности — просто катастрофа", пишет автор статьи Дэн Пелещук.

Отметим, что дорога была построена во времена Советского Союза в середине прошлого века. С тех пор мало что было сделано, чтобы поддерживать ее в приемлемом состоянии.

Сегодня асфальтовое полотно все в дырах, размер которых варьируется от бейсбольного мяча до детского бассейна-лягушатника. Обочины дороги превратились в кладбище пробитых шин и покореженных дисков колес. В некоторых местах трасса настолько ужасна, что водители съезжают на образовавшиеся по соседству проселочные дорожки. По крайней мере, на них можно ехать со скоростью 25 миль (40 км) в час. Трасса М15, в той или иной мере, похожа на большинство других дорог в украинской глубинке, ремонт которых обойдется стране в 4,8 миллиарда долларов (около 5% ВВП), как утверждают власти.

Ранее один из руководителей "Укравтодора" заявил, что порядка 97% украинских дорог нуждаются в ремонте. Этот факт является наглядным индикатором того, насколько власть в Украине остается коррумпированной и неэффективной.

загрузка...
Еще одна новость

Наступне покоління гібридів Toyota Prius обладнають сонячними панелями

26.06.2016 г. в 09:39, ecotown

Наступне покоління плагін-гібридів Toyota Prius стане трохи «зеленішим» завдяки наявності на даху сонячних панелей для підзарядки акумуляторів. Панелі можуть зарядити автомобіль, навіть якщо він стоїть на місці, що може підвищити ефективність використання палива на цілих 10 відсотків, дозволяючи здійснювати довші поїздки виключно на електротязі, повідомляє Аuto.today. Незвичайний «сонячний» дах буде доступний для ринків Європи і Японії, принаймні, на початковому етапі. Але Кодзі Тойошіма, головний інженер, каже, що його команда намагається домогтися виведення сонячних панелей на всі ринки, де продається «Пріус». Справа в тому, що сонячні панелі укладають на армований листовий матеріал, який не проходить жорсткі краш-тести на перекидання в Америці. Сьогодні Toyota не має технологій…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЛАЗ-965 – унікальний автобус, що пробув рекордний час на конвеєрі

26.06.2016 г. в 09:39, autodriving

У 1958 році була проведена конференція з приводу обговорення мінусів нової моделі ЛАЗ-965Б. Основну кількість нарікань викликала низька жорсткість кузова на кручення і вузькі дверні прорізи. У листопаді цього ж року був випущений експериментальний варіант ЛАЗ-965Б, в якому були враховані нарікання. Він отримав новий дах, нове лобове скління, пневматичну підвіску всіх коліс. Дослідний зразок заслужив дуже високих оцінок за результатами випробувань, але, на жаль, так і залишився дослідним екземпляром. У 1961 році завод ЗІЛ почав випуск нових V-подібних восьмициліндрових двигунів, об’ємом 6 літрів і потужністю 105 к.с. До двигуна додавалася і нова коробка. Цими двигуна стали оснащувати частину автобусів ЛАЗ, які отримали позначення 965Е і виготовлялися до 1970 року. Паралельно з…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Соловей відповів регіоналу Святашу щодо відміни закону 3251 про акциз на вживані авто (відео)

26.06.2016 г. в 09:39, versii

Під час засідання Верховної Ради нардеп Юрій Соловей різко розкритикував і закликав Раду не голосувати за постанову, яка заблокувала підписання Закону 3251 щодо здешевшання авто з Європи для простих громадян. На думку нардепа, постанова сприятиме лобіюванню вузькокомерційних інтересів великого автобізнесу. Зокрема, в запропонованому документі(Постанові) йдеться про скасування недавно прийнятого закону про суттєве зниження акцизів на ввезення вживаних автомобілів. Завдяки цій постанові спікер Андрій Парубій не міг підписати закон і передати його президентові, доки Рада не розгляне постанову. Найцікавіше, що її зареєстрував депутат від групи “Відродження”, екс-регіонал Дмитро Святаш. “Шановні колеги, законопроект 3251, який ми нещодавно прийняли – це один з небагатьох прикладів, коли Верховна Рада приймає рішення не у вузьких інтересах фінансово-промислов…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть