Світовий банк допоможе Гройсману з ремонтом доріг

26.06.2016 г. в 12:19, espreso

Світовий банк разом з українським урядом розроблять стратегію розвитку доріг у державі

Про це під час брифінгу заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, довіра США та світової спільноти до України відновлюється, особливо після реформування уряду, призначення нового генерального прокурора, та судової реформи. Світ продовжує говорити про те, що необхідно продовжувати санкції щодо Росії.

"На зустрічі зі Світовим банком було узгоджено те, що ми спільно з відомством розробимо стратегію розвитку українських доріг. Досить Україні будувати дороги низької якості. Маємо побудувати чітку стратегію, що ми будуємо і в яких напрямках", - наголосив Гройсман.

Він зазначив, що після ухвалення стретегії вже у наступному році можна буде масштабно розпочати будівництво українських доріг і транспортних коридорів. На це можна залучити кілька мільярдів доларів.

загрузка...
Еще одна новость

Німці перевірили на міцність лімузини Путіна

26.06.2016 г. в 12:19, ictv

Прототипи авто для президента Росії надійдуть в гараж особливого призначення в 2017 році. Про це в інтерв'ю Російській газеті заявив міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров. На краш-тестах у Німеччині та в Росії машини проекту Кортеж отримали максимальні 5 зірок з безпеки, зазначив він в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму-2016.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как приучить к порядку автомобилистов - рецепт из Норвегии

26.06.2016 г. в 12:19, uainfo

Друг поехал на машине в Норвегию посмотреть фьорды. Пока вернулся домой, тут его уже ждал пришедший по почте счёт за превышение скорости. Автофиксация. €750 за превышение на 21 км/ч!!! Ехал в городе 51 км/ч вместо положенных 30 км/ч. Он плевался, ругался, а счёт оплатил - боится, что визу в следующий раз не дадут и в страну больше не пустят. Вот…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть