Коли насправді розпочнеться автофіксація порушень ПДР

26.06.2016 г. в 22:22, mmr

В Інтернеті вже довгий час шириться інформація про те, що вже з 1 липня у Києві почнуть працювати камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Насправді дати запуску постійно переносяться – так буде і цього разу.

У Києві камери автофіксації працюють вже кілька років у тестовому режимі. Загалом тестувалися 8 компаній-постачальників, серед яких мали обрати ті, що мали найбільш технічно досконалі камери. Але тендер так і не був проведений.

За інформацією порталу, МВС і Національна поліція готувалися ввести автоматичну фіксацію порушень ПДД за допомогою дорожніх камер в червні цього року. Однак, через непідготовлені документи, запуск перенесли на осінь. Але експерти сумніваються і в цих термінах, адже для роботи автофіксвції необхідно привести до ладу дорожню інфраструктуру та збільшити кількість дорожніх знаків. А також потрібна потужна електронна база з апаратурою для зберігання даних про порушення (фото і відео). І значний штат співробітників, щоб обробляти всю цю інформацію і розсилати поідомлення порушникам.

Не менш важливим є питання, куди надходитимуть кошти за сплачені штрафи. В місцеві бюджети, до компанії-постачальника камер або до поліції задля профілактики порушень на дорогах? Можливо частину штрафних коштів спрямують на ремонт доріг? Все це потребує детального обговорення.

загрузка...
Еще одна новость

Как разбить новую BMW M3 на ровном месте (ВИДЕО)

26.06.2016 г. в 22:22, topgir

Быть богатым не означает быть умным. Ведь иногда деньги падают с неба или высыпаются из карманов родителей. Не знаем, что и как было в данном случае, но у владельца данной БМВ есть явные проблемы с головой. Причем вариантов два. Либо он собственноручно отдал руль своему товарищу, который не обладает нужными навыками вождения. То ли он сам не способен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Рейтинг депутатів ВР, чиї автопарки дорожче, ніж в Обами або Асада

26.06.2016 г. в 22:22, infokava

Як виявилося, кількома авто деякі депутати Верховної Ради не обмежуються. До такого висновку прийшли Міжнародна організація Freedom House спільно з Road.net.ua. Вони провели невелике розслідування, метою якого було виявити найбільш дорогі автомобілі народних обранців України. Отже, Вашій увазі рейтинг депутатів, чиї автопарки дорожче, ніж у президента…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть