Комплексный ремонт украинских дорог может начаться уже летом этого года, - Саенко

27.06.2016 г. в 08:03, rbc

Первоочередного ремонта требуют около 100 листов разных маршрутов дорог

Кабмин уже принял все необходимые постановления для комплексного ремонта дорог в Украине. Об этом заявил министр Кабинета министров Александр Саенко в эфире "5 канала".

Таким образом, комплексные ремонтные работы дорог могут начаться уже этим летом.

"На прошлом заседании правительства мы приняли три постановления Кабинета министров о выделении определенных средств на ремонт дорог. Действительно, возможно раньше сентября начнем комплексный ремонт дорог по всей стране. Постановления предусматривают около 100 листов разных маршрутов дорог, требующих первоочередного ремонта. На них и будут направлены эти средства", – сообщил Саенко.

загрузка...
Еще одна новость

КМЗ “Київ” – унікальний прототип міні-вантажівки

27.06.2016 г. в 08:03, mmr

КМЗ «КИЇВ» – легка, маневрена вантажівка для доставки малих партій вантажів, розроблена в період з 1959 по 1962 рік конструкторами Київського мотоциклетного заводу. Перший варіант (КМЗ-1) оснащувався двигуном від мотоцикла К-750, який розташовувався під кузовом. У блоці з силовим агрегатом працювала 4-ступінчаста мотоциклетна коробка, тому вона не мала заднього ходу, на задньому мосту, для цієї задачі була встановлена ще одна додаткова КПП. Невеликі колеса – 5.00-10 від інвалідної мотоколяски, рульове управління і гальма від «Москвича-402». Кабіна з коротким капотом і гнутим вітровим склом виглядала цілком сучасно. Дослідні зразки фургона (КМЗ-4) і машини з бортовою платформою (КМЗ-3) також оснащувалися двигуном з повітряним охолодженням від серійного мотоцикла К-750. Автомобі…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Два нові конкуренти Tesla готуються здивувати світ

27.06.2016 г. в 08:03, bilshe

Вже невдовзі Tesla може втратити лідерство на ринку електричних авто. Це звання збираються забрати собі бренди Atieva та Maserati. Американська компанія Atieva почала випробування свого 900-сильного електричного авто, якого створили на базі Mercedes-Benz Vito. Цей проект відомий під назвою Project Cosmos. Випуск моделі запланований на 2018 рік. У 2019 бренд Maserati вже планує випускати електричний спорткар.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть