Коли насправді розпочнеться автофіксація порушень ПДР у столиці

27.06.2016 г. в 19:44, autoconsulting

В Інтернеті вже довгий час шириться інформація про те, що вже з 1 липня у Києві почнуть працювати камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Насправді дати запуску постійно переносяться – так буде і цього разу. Про це повідомляє портал AUTO-Consulting.

У Києві камери автофіксації працюють вже кілька років у тестовому режимі. Загалом тестувалися 8 компаній-постачальників, серед яких мали обрати ті, що мали найбільш технічно досконалі камери. Але тендер так і не був проведений.

За інформацією порталу, МВС і Національна поліція готувалися ввести автоматичну фіксацію порушень ПДД за допомогою дорожніх камер в червні цього року. Однак, через непідготовлені документи, запуск перенесли на осінь. Але експерти сумніваються і в цих термінах, адже для роботи автофіксвції необхідно привести до ладу дорожню інфраструктуру та збільшити кількість дорожніх знаків. А також потрібна потужна електронна база з апаратурою для зберігання даних про порушення (фото і відео). І значний штат співробітників, щоб обробляти всю цю інформацію і розсилати поідомлення порушникам.

Не менш важливим є питання, куди надходитимуть кошти за сплачені штрафи. В місцеві бюджети, до компанії-постачальника камер або до поліції задля профілактики порушень на дорогах? Можливо частину штрафних коштів спрямують на ремонт доріг? Все це потребує детального обговорення.

загрузка...
Еще одна новость

Уникальные боевые авто СССР: восьмиколесный ЗИС-Э134

27.06.2016 г. в 19:44, m2motors

Летом 1954 г. перед только что сформированным СКВ ЗИС, первоначально насчитывавшем всего 20 человек, была поставлена задача: в короткий срок создать принципиально новый средний многоцелевой четырехосный (8×8) автомобиль сверхвысокой проходимости (он же быстроходный артиллерийский тягач АТК-6) грузоподъемностью 5-6 т. Поскольку опыта разработки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В РФ авто полиции утонуло в яме посреди дороги (ВИДЕО)

27.06.2016 г. в 19:44, comments

В центре Ульяновска в глубокой яме застрял автомобиль ДПС. Как сообщает РЕН ТВ, оказалось, что из-за коммунальной аварии между домами №2 и 4 на Кузнецова провалился асфальт. Машина экипажа ДПС провалилась в яму, скрытую под лужей, на одной из центральных улиц города – на Кузнецова, недалеко от здания ульяновской мэрии. На фото видно, что УАЗик…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть