Видеохит: на что способен пятитонный внедорожный монстр из США (видео)

28.06.2016 г. в 16:23, segodnya

М923 может с легкостью раздавить легковой автомобиль.

В США создали поражающий своей мощью шестиколесный военный внедорожник М923, который можно использовать и в мирных целях.

Этот "монстр" полностью оправдывает статус внедорожника, так как его проходимость действительно на высоком уровне. Вес автомобиля превышает 5 тонн.

Для демонстрации его силы решили пожертвовать старым седаном. М923 с легкостью переехал легковушку, превратив ее в груду металлолома.

загрузка...
Еще одна новость

Що втрачає автобізнес після виходу Великобританії з ЄС

28.06.2016 г. в 16:23, autocentre

Як показав референдум по Brexit 52% англійців з 33 млн. віддали свої голоси за вихід Великобританії країни з ЄС. Усі вони налаштовані оптимістично. Чого не скажеш про 800 тис. людей, задіяних в автомобільній промисловості країни. Це перша галузь, для якої вихід з ЄС позначиться дуже болісно. Ще задовго до референдуму по Brexit забила на сполох Асоціація автовиробників і автоімпортерів Society Motor Manufacturers & Traders (SMMT). Її члени висловилися, що для автомобільної галузі дуже важливо бути у складі ЄС. Сьогодні Великобританія демонструє рекордні за останні десять років постачання автомобілів на експорт. Так, наприклад, в 2015 році в країні було вироблено понад 1,5 млн автомобілів, 57 % з яких пішло за кордон.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЛАЗ Лайнер-10 – автобус середнього класу для дальніх рейсів

28.06.2016 г. в 16:23, mmr

ЛАЗ Лайнер-10 (ЛАЗ-42078) – автобус середнього класу для приміських, службових та міжміських перевезень (передмістя, турист, люкс). Приміський варіант призначений для регулярних перевезень пасажирів. Салон автобуса розрахований на загальну місткість 73 людини і 43 посадочних місця. Туристичний варіант автобуса обладнується м’якими регульованими кріслами (39 місць) і системою примусової вентиляції салону з можливістю індивідуального подачі повітря кожному пасажиру. Збільшені багажні відділення мають об’єм 3,5 м3. Лайнер-10 в комплектації “Люкс” оснащується кондиціонером “WEBASTO”. Підвіска на пневмобалонах. На замовлення на всі версії (крім «Люкс», де пакет додаткового оснащення не передбачено) встановлюють переговорний пристрій, тахограф, аудіо- і відеосистему з плазмовим монітором. Модифікації: «Приміськи…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть