Як видалити бітумні плями: поради автомойщика

29.06.2016 г. в 10:59, autocentre

Коли в тридцятиградусну спеку дорожники намагаються латати ями, це може призвести до забруднення кузова бітумом. Найчастіше це трапляється на провінційних заміських дорогах, з поверхні на борти машини налипають підняті колесами краплі й нитки-павутинки бітуму.

Що більш рідкий піднятий у повітря бітум, то небезпечніший: більша кількість розчинника зумовлює кращу проникність забарвлених смол у лакофарбове покриття автомобіля. Згодом навіть після видалення бітумного малюнка на його місці можуть залишитися спресовані жовто-сірі контури. Передусім ця неприємність підстерігає покриття «металік», укрите шаром лаку, оскільки саме в нього бітум «усмоктується» найбільш інтенсивно, і його дуже добре видно на тлі світлої фарби (під лаком). Іноді це відбувається просто за кілька годин, тому власникам світлих машин рекомендується змивати бітум негайно після виявлення.

Вирішуючи, де і як видалити бітумні плями, майте на увазі: зняти їх необхідно якомога швидше – так легше й ефективніше. Видалити застарілі плями складніше.

Приготуйте засіб-очищувач: від звичайного вайт-спіриту до дорогих брендових аерозолів. У крайньому разі підійде гас, бензин, дизпаливо.

Спочатку обприскайте препаратом забруднені поверхні кузова, нехай бітумні плями «відкиснуть».

Через деякий час починайте відтирати забруднення змоченою в препараті ганчіркою.

Задубівші від часу і спеки нашарування смоли доведеться посилено відмочувати, а то й підчепити дерев’яним шпателем. Намагайтеся не подряпати лакофарбове покриття.

Якщо жовтизна від бітуму, все таки в’їлася у фарбу, можна спробувати видалити її професійним глибоким поліруванням. Зі звичайною, не металізованою фарбою такий варіант проходить частіше, ніж із лаком.

Після того як бітумні плями буде видалено, обов’язково промийте місце опрацювання шампунем, щоб залишки розчинника не продовжували впливати на покриття.

Усе вищеперераховане стосується і колісних дисків – особливо якщо вони світлого кольору. Тому їх також слід оглядати після дальніх поїздок і своєчасно очищати. Завчасно нанесений на пороги та низ боковин кузова шар твердого воску або захисна плівка полегшать видалення бітуму.

загрузка...
Еще одна новость

Стало известно, какие нарушения ПДД будут записывать видеокамеры

29.06.2016 г. в 10:59, business

Регистрацией нарушений займутся специальные подразделения Нацполиции. Вскоре в Украине в тестовом режиме запускается система видеофиксации нарушений ПДД. Перечень нарушений, которые будут фиксировать камеры, обнародован сегодня на сайте Управления безопасности дорожного движения (УБДД) в соответствующем проекте постановления Кабмина. Так,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Советы и секреты опытных водителей новичкам

29.06.2016 г. в 10:59, novosti-n

У опытных автомобилистов есть свои секреты. Многие из них довольно простые, но в некоторых ситуациях способны существенно облегчить жизнь начинающих водителей. представляем некоторые из них: • Если машина буксует на льду, в песке или на раскисшей дороге, можно повысить её проходимость, приспустив шины ведущих колес до одной атмосферы. Это улучшит…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть