В мережі з’явився проморолик про бронеавтомобіль «Варта»

29.06.2016 г. в 15:03, zsu

На Ютубі з’явився проморолик присвячений спеціалізованому броньованому автомобілю “Варта”.

Нагадаємо, що «Варта» — український бронеавтомобіль з колісною формулою 4х4 виробництва концерну «Бронетехніка України». Автомобіль комплектується двигуном потужністю 270 к.с. з крутним моментом 1128 Нм, в перспективі автомобіль оснастять двигуном Cummins потужністю 300 к.с. Застосовуються безкамерні шини Continental.

У бронеавтомобілі «Варта» використано не тільки V-подібну форми дна, але й V-подібну геометрію самої бронекапсули. Такий захист дозволяє витримувати підрив заряду потужністю до 8 кн у тротиловому еквіваленті, а також дозволяє в разі пошкодження днища замінити його без заміни бронекапсули. До того ж він оснащений сучасними протимінними сидіннями для екіпажу й десанту з амортизуючим ефектом.

Для бронювання використовується шведська сталь з твердістю 560, що дозволяє без зниження бронестійкості зменшити вагу капсули автомобіля на 11 %, як наслідок збільшилася корисна вантажопідйомність. Броня захищає екіпаж і десант від бронебійного патрона калібру 7,62*39 мм. Також уперше в Україні спільно з вітчизняним виробником бронескла використовується сучасний зовнішній метод встановлення бронескла на бойовій броньованій машині такого класу, що дає можливість проводити швидкий демонтаж і заміну бронескла при його пошкодженні, а також збільшена міцність рамки, на яку монтується бронескло.

Для поліпшення прохідності на бронеавтомобіль встановлені шини Continental (надалі планується налагодити серійний випуск вітчизняного виробництва спільно з білоцерківським шинним заводом), а також додана можливість централізованої підкачки коліс з кабіни водія. Блок управління підкачкою коліс дозволяє вибирати різні умови експлуатації (шосе, ґрунтова дорога, пісок, болото тощо). Встановлена посилена пило/водостійка лебідка в комплекті з синтетичним тросом 27,5, з яким можливо працювати без рукавичок. Сам трос на морозі не обламується від холоду, крім того синтетичний трос на 85 % легший металевого. Потужність лебідки становить 9979 кг.

Також «Варта» позбавлена найбільш поширеного слабкого місця бронемашин вітчизняного виробництва, замки бронедверей яких не витримують щоденної експлуатації. На бронеавтомобіль «Варта» були встановлені ручки та замки світового виробника TriMark, які витримують щоденне використання дверей вагою до 500 кг.

Стіни й дах розраховані з урахуванням встановлення на даху башти типу корона або кулеметної установки загальною вагою до 500—550 кг. Є можливість встановлення бойового модуля з кулеметом 7,62 мм, 12,7 мм і башти типу БП-1 — аналогу башти, що встановлюється на БТР-70/80 і БРДМ-2, і озброєна кулеметами 14,5 мм і 7,62 мм. Завдяки цьому «Варту» можна використовувати як машину підтримки піхоти й оборони блокпостів, а також уніфікувати установку під будь-який допустимий тип бойового модуля.

загрузка...
Еще одна новость

У Швейцарії запустили автобус без керма і педалей

29.06.2016 г. в 15:03, mmr

Починаючи з 23 червня мешканці і гості швейцарського міста Сьон можуть стати пасажирами унікального транспортного засобу. Конструктори назвали його безпілотним електричним автобусом. Він не має ні керма, ні педалей. Відповідно не потрібен і водій. Визначеним маршрутом безпілотник курсує і робить зупинки за командами з комп’ютера. Наскільки це безпечно?…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Maserati отзывает более десяти тысяч авто в США после гибели актера

29.06.2016 г. в 15:03, 7oclock

Автопроизводитель Maserati, входящий в группу Fiat Chrysler Automobiles (FCA), после гибели актера Антона Ельчина отзывает 13 тысяч автомобилей в США из-за проблем, связанных с коробкой передач, говорится в сообщении Национального управления безопасностью движения на трассах США (NHTSA). Американский актер русского происхождения Антон Ельчин погиб…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть