Виробник автомобілів Lada збанкрутував

01.07.2016 г. в 08:01, o-doroge

Проблеми почалися після відмови підприємства від "Самари 2”.

Рішенням арбітражного суду ЗАТ "Супер-Авто” – підприємство, що випускає дрібносерійні моделі марки LADA – визнано банкрутом, передає avtosreda.

Початком проблем підприємства стало припинення "АвтоВАЗом” випуску сімейства Samara 2, які в "Супер-Авто” обладнали 16-клапанними двигунами. Після цього було прийнято рішення випускати "Пріори” з двигуном об’ємом 1,8 літра власної розробки (130 к.с., 170 Н • м).

Випуск Lada Priora 1.8 стартував на "Супер-Авто” в кінці 2014 року. А вже в 2015 році в Росії відбулася криза, і продажі автомобілів різко впали. Компанія не встигла відбити витрати на підготовку виробництва і сертифікацію автомобілів.

Ще одним несвоєчасним проектом компанії стала розробка другого 1,8-літрового мотора (93 к.с., 150 Н • м) на базі "нивовського” восьмиклапанного 21214. Як тільки "АвтоВАЗ” покинув головний ініціатор проекту Ален Дібуан, керівництво російського автобренда відмовилося від виробництва більш потужної версії Lada 4×4.

Компанія не змогла продовжити випуск пікапів і спецавтомобілів на платформі Lada 4×4. Кузови для цих машин виготовлялися на ліквідованому Бу Андерссоном ОПП. Зварювальне обладнання перенесено на основну виробничу площадку "АвтоВАЗу”, і зварювання необхідних кузовних елементів поки відновити не вдалося.

загрузка...
Еще одна новость

Как быстро и правильно охладить автомобиль на жаре

01.07.2016 г. в 08:01, m2motors

Солнце и жара, которых мы так ждем в холодное время года, в теплое время, особенно летом, становятся настоящей проблемой для водителей. Наиболее ощутима жара для владельцев авто без кондиционера и не самых «свежих» машин. Хотя, в целом, вопрос о том, как же ехать в раскаленной машине – рано или поздно встает перед каждым водителем. Итак, приведу пример: автомобиль целый день стоит на солнце. Соответственно, если на улице + 30, то в салоне будет намного жарче. Вы выходите с работы, открываете автомобиль, но сесть в него не можете – дышать не возможно, а вода в бутылке, которую оставили в салоне, скоро закипит. -- Что же делать? Несмотря на первичное желание включить кондиционер «на полную», отчасти это будет неверно. Специалисты советуют поступать следующим образом: Откройте окна и двери, подождите несколько минут и уж только потом садитесь в автомобиль.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дороги будуватимуть із наступного року

01.07.2016 г. в 08:01, gazeta

Найближчим часом Мінінфраструктури внесе до Верховної Ради пакет законопроектів, необхідних для реформи автодорожньої галузі. — Цього року маємо рекордні 19 мільярдів гривень на відновлення доріг. Наше завдання — максимально ефективно використати ці гроші, — каже міністр інфраструктури Володимир Омелян, 37 років. — З цією метою розробляємо пакет реформи автодорожньої індустрії. Восени подамо законопроекти до парламенту. Сподіваюся, депутати підтримають їх. І 2017-го матимемо Дорожній фонд. З нього фінансуватимемо галузь. Крім цього, до Укравтодору залучимо гроші міжнародних кредитних програм. А наступного року плануємо взятися за будівництво доріг.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Названы украинские АЗС с лучшим и худшим топливом

01.07.2016 г. в 08:01, avtoblog

Как оказалось, даже специалистам стало сложно разобраться в подделке топлива. Не всегда вписывается в нормативы даже топливо на известных АЗС, а мелкие часто торгуют откровенной бодягой, сообщает портал ubr. Эксперты бьют тревогу: в последнее время топливо в Украине подделывают настолько "профессионально", что часто "бодягу" не могут выявить даже специалисты, не говоря уже о рядовых водителях, рассказал UBR.ua руководитель консалтинговой группы "А-95" Сергей Куюн. -- У кого бензин чище Специалисты утверждают, что заметно активизировались "серые" производители, которым каждое повышение цен на топливо сулит дополнительные барыши. А так как продавцы то и дело переписывают ценники, доля некондиционного продукта на рынке будет только расти. Недавно эксперты Института потребительских экспертиз провели проверку бензина А-95. …

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть