В Україні здійснилася мрія автоімпортерів

01.07.2016 г. в 21:12, biz

Автоімпортери не дуже переживають через те, що Верховна Рада спростила порядок ввезення автомобілів з пробігом, це на їх бізнесі сильно не позначиться, зате спрощення правил торгівлі з обміном (trade-in) відкриває перед ними широкі можливості, – заявив програмі Перша шпальта генеральний директор Winner Imports Ukraine Петро Рондяк.

"Ви знаєте, дуже багато шуму навколо цього закону [про зниження ставок акцизного збору на імпорт автомобілів з пробігом – НВ Бізнес], існує точка зору, що це якась радикальне зміна і раптом все буде нормально", – говорить Рондяк. Але, за його словами, якщо подивитися на ціни на відомих європейських сайтах, зняти європейський ПДВ і додати українська, врахувати ввізне мито, то виявиться, що економія не така вже велика. Так і масового напливу автомобілів з пробігом в країну не буде, так як можна ввозити тільки один автомобіль для особистих потреб.

За словами глави Winner Imports Ukraine більш радикальні зміни на ринку б/у стануться через інший закон – №3046, прийнятий у квітні цього року. Він змінив правила сплати ПДВ при купівлі-продажу автомобілів з пробігом.

“За цей закон ми боролися понад 10 років. Він дуже простенький. Але від нього виграють всі", -- вважає Рондяк. Раніше офіційним дилерам було не вигідно займатися trade-in, так як 20% ПДВ сплачується з усієї вартості автомобіля, а тепер тільки з суми прибутку. “Це дуже цікаво. Тепер клієнти можуть приїжджати до офіційних дилерів і робити нормальний trade-in", -- каже Рондяк.

Раніше НВ Бізнес повідомляв, що після зниження акцизних ставок на імпорт б/у автомобілів, найбільш популярні моделі повинні подешевшати на 30-40%. Відзначимо, що цей закон повинен вступити в силу через місяць після підписання його президентом. Але поки цього не сталося.

Також у програмі дивіться інтерв'ю директора IMD World Competitiveness Center Артуро Бріса, в якому він розповідає про те, як стратегія впливає на розвиток країн і чому Україні шкідливо виконувати все, що від країни вимагає МВФ і Європейський союз.

Завершує випуск рубрика Розбір польотів від спеціального кореспондента ПШ Майкла Щура.

загрузка...
Еще одна новость

Запускається система відеофіксації на дорогах - МВС

01.07.2016 г. в 21:12, expres

Автоматична фото- та відеофіксація повертається на дороги України, інформує 5.ua. Радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко розповів, коли почнуть тестувати прилади відеофіксації порушень правил дорожнього руху та коли та система запрацює у повному режимі. "Ті реформи, які започатковані МВС, вони продовжуються, і зараз у нас запускається система відеофіксації на дорогах, для того аби зменшити аварійність. Ми запускаємо у тестовому режимі декілька локальних систем і подивимось, як вони будуть працювати. Ті системи є дорогими і в нас наразі немає коштів, але на деяких трасах вони запрацюють, а повноцінно вони запрацюють вже з наступного року", – розповів радник МВС.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla сообщила о первой смерти водителя при езде на автопилоте

01.07.2016 г. в 21:12, zn.ua

Компания Tesla заявила о первом случае смерти водителя Model S при езде на автопилоте. Как сообщается на сайте компании, Национальное управление безопасностью движения на трассах США (NHTSA) уже начало расследование данного случая. Инцидент произошел во время движения Model S по трассе в режиме автопилота. Автомобиль попал под прицеп трактора с высоким дорожным просветом, который стоял перпендикулярно движению машины. Ни автопилот, ни водитель автомобиля не идентифицировали прицеп, окрашенный в светлый цвет, как угрозу. По данным компании, водитель автомобиля скончался на месте. В заявлении компании подчеркивается, что сообщили в NHTSA об инциденте сразу же после того, как о нем стало известно. Кроме того, представители компании акцентируют внимание на том, что это первый случай смерти водителя при езде на автопилоте, которы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть