Президент обратил внимание на ямы на дорогах

01.07.2016 г. в 22:03, avtoblog

Петр Порошенко выразил свое крайнее недовольство состоянием украинских автомобильных дорог.

По словам Гаранта, в государстве немедленно нужно решать проблему с дорогами. Об этом он заявил во время своего выступления в рамках празднования 95-летия со дня основания Академии внутренних дел. Петр Порошенко выразил надежду, что украинское правительство справится с возложенными на него задачами, задействовав те средства, которые были и будут выделены.

Особое внимание Президент уделил дорожной проблеме в контексте патрульной полиции. «Полицейским нужно патрулировать улицы круглосуточно, а там яма за ямой…» - посетовал Порошенко.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні здійснилася мрія автоімпортерів

01.07.2016 г. в 22:03, biz

Автоімпортери не дуже переживають через те, що Верховна Рада спростила порядок ввезення автомобілів з пробігом, це на їх бізнесі сильно не позначиться, зате спрощення правил торгівлі з обміном (trade-in) відкриває перед ними широкі можливості, – заявив програмі Перша шпальта генеральний директор Winner Imports Ukraine Петро Рондяк. "Ви знаєте, дуже багато шуму навколо цього закону [про зниження ставок акцизного збору на імпорт автомобілів з пробігом – НВ Бізнес], існує точка зору, що це якась радикальне зміна і раптом все буде нормально", – говорить Рондяк. Але, за його словами, якщо подивитися на ціни на відомих європейських сайтах, зняти європейський ПДВ і додати українська, врахувати ввізне мито, то виявиться, що економія не така вже велика. Так і масового напливу автомобілів з пробігом в країну не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запускається система відеофіксації на дорогах - МВС

01.07.2016 г. в 22:03, expres

Автоматична фото- та відеофіксація повертається на дороги України, інформує 5.ua. Радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко розповів, коли почнуть тестувати прилади відеофіксації порушень правил дорожнього руху та коли та система запрацює у повному режимі. "Ті реформи, які започатковані МВС, вони продовжуються, і зараз у нас запускається система відеофіксації на дорогах, для того аби зменшити аварійність. Ми запускаємо у тестовому режимі декілька локальних систем і подивимось, як вони будуть працювати. Ті системи є дорогими і в нас наразі немає коштів, але на деяких трасах вони запрацюють, а повноцінно вони запрацюють вже з наступного року", – розповів радник МВС.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть