Американці визначили найнадійніший автомобіль року

02.07.2016 г. в 20:56, mmr

У США провели щорічне дослідження з виявлення найякіснішого автомобіля. Перше місце у рейтингу посіли автомобілі марки Kia.

Про те, що машини цього бренду відповідають стандартам якості, заявили 80 тисяч покупців, які виявили найменше проблем з Kia за три місяці.

До слова, це вперше марка машин середнього класу отримала найвище місце в рейтингу.

За переможцем ідуть машини компаній Porsche, Hyundai, Toyota and BMW. Зазначимо, що до списку потрапили 33 марки транспортних засобів.

Найгіршими американці визнали Smart, Fiat, Volvo, Land Rover і Mini.

загрузка...
Еще одна новость

"Внедорожный" Москвич - еще одна разработка так и не вышедшая с конвейера

02.07.2016 г. в 20:56, m2motors

АЗЛК-2150 - легкий внедорожник от АЗЛК, созданный в СССР в 1973 году, в рамках проекта по созданию компактного комфортабельного внедорожника. Агрегатная часть прототипа была унифицирована с моделью М-2140, планировавшейся в то время к производству. Всего было создано два прототипа М-2150 с брезентовым и жестким верхом. Московский внедорожник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

3 поради, як не застудитися через кондиціонер у авто

02.07.2016 г. в 20:56, mmr

Найкращий засіб боротьби зі спекою – кондиціонер або клімат-контроль. Прохолодне повітря в сучасних авто ще й очищений від шкідливих домішок за допомогою салонного фільтра, допомагає пережити спеку, особливо в міських пробках, передає Автоцентр. Правда, тут є одне але… Як показує досвід, в цьому випадку дуже багато примудряються влітку захворіти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть