Як в Лондоні їздять безпілотні автомобілі

02.07.2016 г. в 23:58, mmr

Поки Google тільки тестує свої безпілотні автомобілі на дорогах Каліфорнії, в Лондоні вони повним ходом перевозять людей. Поки – в аеропорту Хітроу, пише www.autocentre.ua

Найбільший аеропорт Великобританії Хітроу, що біля Лондона, настільки завантажений, що при під’їзді до нього виникають автомобільні затори. А цього допускати не можна, адже люди на автомобілях частенько поспішають на літак. Щоб обслужити все більшу кількість пасажирів, адміністрація Хітроу побудувала паркінг для бізнес-клієнтів (тобто тих, хто летить у відрядження) досить далеко від головного терміналу. Цей паркінг, зважаючи на свою віддаленість, не користувався популярністю, адже дорога від нього спеціальним автобусом через затори займала близько двадцяти хвилин.

Все змінилося, коли з паркінгу почали ходити безпілотні автомобілі – «Хітроу поди». Вони перевозять декількох пасажирів до терміналу всього за 6 хвилин.

Всього між бізнес-паркінгом і п’ятим терміналом Хітроу ходить 21 електричне безпілотне таксі.

Зі станції паркування їх можна викликати за допомогою сенсорного екрану. Коли безпілотне таксі під’їжджає, пасажири заходять (можна їхати від однієї людини до шести), натискають кнопку закриття дверей і старту. Все! На цьому функція хомо сапієнс закінчується. Робо сапієнс сам знає маршрут і неспішно, але зате в обхід пробок, везе пасажирів до терміналу 5 аеропорту Хітроу.

Вони їдять по спеціально виділеній дорозі, де немає іншого транспорту. Їх пересуванням керує комп’ютер, який пов’язаний з єдиної диспетчерської системою цих самохідних таксі. Камери спостереження встановлені як на станціях посадки-висадки, по дорозі, так і в самих «подах».

У цих безпілотників є свій гараж, де їх обслуговують механіки- люди. Тут їх підживлюють або змінюють батареї, миють, змінюють зношені деталі. Наприклад, у кожного «пода» працює чотири акумуляторних батареї. І якщо вони розряджаються, на машинці загоряються червоні світлодіоди.

Безпілотники абсолютно безпечні – на відміну від таксі з водіями, вони не потрапляють в аварії.

загрузка...
Еще одна новость

Рекорды Гиннеса: самая большая мертвая петля на автомобиле (видео)

02.07.2016 г. в 23:58, segodnya

Jaguar F-PACE сумел разогнаться на специально построенной конструкции и сделать самую большую мертвую петлю. Спортивный автомобиль первого поколения от Jaguar недавним временем установил мировой рекорд, сделав 360-градусную мертвую петлю за день до его грандиозного дебюта на мотошоу во Франкфурте. За рулем новейшего Jaguar F-PACE был профессиональный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видеохит: военный Hummer начали применять не по назначению

02.07.2016 г. в 23:58, segodnya

С помощью внедорожника решили сносить дома. Военный внедорожник HMMWV (Hummer) – машина очень мощная. В военном деле ей практически нет равных. Однако и на "гражданке" для этого авто найдется работа. Так, ребята из дилерского центра Bullet Motorsports решили, что адаптированный к дорогам общего пользования военный "Хаммер" можно использовать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть