Слабка валюта зіграла на руку автодилерам

03.07.2016 г. в 06:18, biz

Стабилизацiя гривні дозволила українцям придбати більше нових автомобілів, але експерти зазначають, що подальшому зростанню авторинку завадять дешеві іномарки з пробігом.

У червні 2016 року в Україні було зареєстровано майже 4,8 тис. нових легкових автомобілів, повідомляє галузева асоціація Укравтопром. Цей показник зріс на 42%, відносно червня минулого року, та на 7,5% вище показників продажів у травні.

Найвищу позицію на ринку нових автомобілів в червні займає японська компанія Toyota – 522 машини, це на 4% більше, ніж у червні минулого року і на 4% менше травневих продажів.

Друге місце зайняв французький автовиробник Renault – 442 автомобілі. Цей показник на 18% зріс порівняно з 2015, і на 7% було продано більше, ніж у травні.

Третє місце залишилося за Skoda – 411 машин. Продажі автомобілів цієї марки зросли майже в 4 рази в порівнянні з червнем 2015 року і на 42% вище, ніж минулого місяця.

Директор з маркетингу групи компаній АІС Сергій Боровик розповідає, що зростання по відношенню до минулого року залишається без змін приблизно на рівні 50%. За його словами, поточний рік почався з більш високої динаміки, а зараз ми бачимо, що вона зменшується. Це насамперед пов'язано з тим, що в минулому році була низька база порівняння і була висока динаміка в цьому. "Зараз поступово база для порівняння збільшується, а динаміка зменшується", - говорить Боровик.

З ним погоджується директора з маркетингу Рено Україна Оксана Борейко і зазначає, що зараз попит на нові автомобілі знизився порівняно з квітневими продажами, коли було зареєстровано майже 5,7 тис. нових автомобілів. Причина полягає в тому, що українці чекають прийняття закону №3251, який знижує в 2-28 разів акциз на імпортні автомобілі з пробігом. "Українці думають, що іномарки можна буде дешево привезти з Європи".

Найчастіше купували в червні KIA Sportage – 239 автомобілів. В цілому, за підсумками першого півріччя, ринок нових автомобілі в Україні зріс більш ніж на 50% відносно аналогічного періоду 2015 року.

Старший аналітик ІК Арт Капітал Олексій Андрійченко розповідає, що у другій половині 2016 року продажі нових легкових автомобілів будуть падати. За його словами, як тільки закон №3251 набуде чинності, то вони одразу ж скористаються ним. "Можна буде придбати якийсь трирічний автомобіль Renault з Європи, а не новий в автосалоні за великі гроші", – говорить аналітик.

За словами Боровика, в цьому році ринок нових автомобілів в Україні буде на рівні 55 тис. машин. Зараз гривня добре зміцнилася в порівнянні з квітнем. Квітень, травень, червень - хороший період зниження гривневої ціни. "Це повинно було стимулювати і збільшувати попит, але відбувалося падіння попиту", – говорить він. У сегменті корпоративних клієнтів такого немає. Зараз стабільність ринку залежить в основному від юридичних осіб та корпоративного сектору. "У деяких брендів-лідерів частка продажів корпоративним клієнтам легкових автомобілів перевищує 50%", – пояснює директор з маркетингу групи компаній АІС.

Борейко зазначає, у цьому році український автомобільний ринок буде на рівні 60 тис нових автомобілів. За її словами, влітку продажі нових автомобілів не будуть рости, а вже з вересня все стабілізується і динаміка піде на рівні 50%, а то і більше.

загрузка...
Еще одна новость

Компания Geely официально представила кроссовер MK Cross

03.07.2016 г. в 06:18, novosti

Автопроизводитель Geely Motors презентовал обновленный кросс-хетчбэк MK Cross 2017 модельного года. Модель получила некоторые изменения в дизайне и уже через несколько дней выйдет на автомобильный рынок. У авто видоизменилась передняя часть, которая теперь соответствует стилистике «четырехдверки» GC6. У MK Cross изменены бампера, а также установлена…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як в Лондоні їздять безпілотні автомобілі

03.07.2016 г. в 06:18, mmr

Поки Google тільки тестує свої безпілотні автомобілі на дорогах Каліфорнії, в Лондоні вони повним ходом перевозять людей. Поки – в аеропорту Хітроу, пише www.autocentre.ua Найбільший аеропорт Великобританії Хітроу, що біля Лондона, настільки завантажений, що при під’їзді до нього виникають автомобільні затори. А цього допускати не можна, адже люди…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть