Стало відомо, коли запрацює дорожній фонд

03.07.2016 г. в 11:08, finance

Дорожній фонд України запрацює з 2017 року. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ключове питання – створення дорожнього фонду. І ми такий дорожній фонд з вами зробимо і він буде функціонувати з 2017 року», – сказав він.

За його словами, вже цього року ситуація в дорожньому господарстві стабілізується.

«Внутрішні проекти створюють в Україні робочі місця. Одним з таких важливих проектів є проект капітального ремонту та реконструкції українських доріг. Сьогодні одним з перших питань ми почуємо реальний стан справ, що на сьогоднішній день вже зроблено, і також я б хотів підкреслити, що за результатами поїздки в США, у нас є попередня домовленість зі Світовим банком, що буде їхня технічна місія щодо стратегії розвитку українських доріг. Ми повинні будувати якісні дороги, які підкреслюють нашу транзитну можливість, які дають десятки й сотні тисяч робочих місць в Україні, це потрібно інвестувати. Цей рік будемо вважати як рік, який нам дасть можливість стабілізувати ситуацію в дорожньому господарстві. У наступному році ми повинні з весни почати масштабні ремонти, і ми бачимо, що ми можемо почати масштабні ремонти і будівництво доріг, в тому числі нових, на кілька мільярдів доларів до того ресурсу, який є сьогодні. Дуже важливо, щоб ми провели необхідні підготовчі роботи в тому числі», – сказав Гройсман.

загрузка...
Еще одна новость

Штраф за ГБО и прочие «сюрпризы» водителям от ВР

03.07.2016 г. в 11:08, doroge

Для украинских автомобилистов настала эра самых невообразимых изменений в правилах и разрешениях. Штрафовать и отправлять на штрафплощадку будут даже те автомобили, в которых установлено детское кресло без соответствующего разрешения и отметки в инструкции к машине, сообщает портал ukrreal. Направление "Европа", куда стремительно идет Украина,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как вода смывает автомобили с городских улиц

03.07.2016 г. в 11:08, avtoblog

Наводнение – одно из самых страшных стихийных бедствий, и автовладельцы страдают не меньше других. Мощное наводнение в Китае привело к тому, что автомобильный транспорт «превратился» в водный.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть